TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni
search
  • TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni
  • TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni
  • TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni
  • TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni

TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni

Producent
kod produktu TX-61010
(3) Średnia ocena: 4
Kołowrotek ma szereg zalet, główną z nich jest lita konstrukcja z tworzywa, która w przeciwieństwie do kołowrotków drucianych z przerwami między szczebelkami (drabinkami) minimalizuje lub nawet eliminuje ryzyko kontuzji łapki u naszej pociechy. Kołowrotek, który my zamówiliśmy ma 28 cm średnicy, czyli jest bardzo duży, stąd nadaje się do większych klatek, zwłaszcza gdy zamiast do prętów montujemy go do na załączonej do kompletu podstawy. Kołowrotek chodzi płynnie, nawet montowany na prętach klatki, nie ociera nigdzie i nie hamuje. Jedyny jego mankament to osłona, której właściwie nie da się nie używać. Na samym początku zrezygnowaliśmy z umieszczania osłony żeby ułatwić gryzoniowi wchodzenie i wychodzenie, zwłaszcza że z poprzedniego kołowrotka lubił wyskakiwać w biegu. Niestety szybko okazało się, że osłona pełni funkcję, która stabilizuje całą konstrukcję, bez niej plastik wpada w duży rezonans podczas kręcenia się (po prostu lata na boki :) ) i raz, że utrudnia to bieganie naszemu użytkownikowi a dwa, że po prostu mocno hałasuje. Na szczęście chomik do osłony szybko się przyzwyczaił (a właściwie nie zauważył chyba nawet zbytnio że tam się pojawiła :) ) i teraz kołowrotek jest cichy :) \r\nPodsumowując, gorąco polecam ten kołowrotek, jest to w połączeniu z ceną najlepsza i najbezpieczniejsza moim zdaniem propozycja dla naszych pupili. Zobacz wszystkie
43,19 zł

(43,19 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: do 4 dni

Cicha i bezszelestna karuzela dla gryzoni. Może być mocowana zarówno do szczebelków klatki jak i może stać swobodnie na nożce, będącej częścią zestawu.

Zalety:

  • wykonanie z wysokiej jakości materiałów (metal + plastik),
  • dwa sposoby montażu (wolnostojący oraz mocowanie do boku klatki), 
  • bardzo cichy mechanizm obrotowy,
  • "delikatny" obrót dzięki optymalnym wymiarom,
  • wygodna powierzchnie do biegania (karuzela w środu posiada gładką bieżnię z wypustkami - szczebelkami).

Rozmiarówka:

20 cm

Średnica: 20cm

Karuzela o tej średnicy odpowiednia dla mniejsych gryzoni np. myszka, chomik dżungarski

28 cm

Średnica: 28cm
Wysokość całkowita: 32cm

Karuzela o tej średnicy odpowiednia dla mniejsych gryzoni np. koszatniczka, chomik

Kolor może się różnić od tego przedstawionego na zdjęciu. Nie ma możliwości wyboru konkretnej wersji kolorystycznej. Można określić po zakupie jakie kolory są preferowane lub które kategorycznie nie mogą być dodane - postaramy się dopasować, a w razie potrzeby skontaktujemy się celem ustalenia.

 

Szczegóły produktu
TX-61010
0 Przedmioty

Opis

Rodzaj produktu
kołowrotek/karuzela

Specyficzne kody

ean13
4047974610107

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
4,00/5
z 3 opinii
Filtr:
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(3/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Chomik fajnie zasuwa ale jest bardzo głośny :(

0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Ta karuzela dla gryzoni u mnie sprawdziła się doskonale! To nasza pierwsza karuzela, więc chomik szaleje! A ja nie mogę oderwać wzroku jak on tak biega :) Tylko podłączyć prądnice i czerpać energię!

0 1 2 3 4
(4/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Kołowrotek ma szereg zalet, główną z nich jest lita konstrukcja z tworzywa, która w przeciwieństwie do kołowrotków drucianych z przerwami między szczebelkami (drabinkami) minimalizuje lub nawet eliminuje ryzyko kontuzji łapki u naszej pociechy. Kołowrotek, który my zamówiliśmy ma 28 cm średnicy, czyli jest bardzo duży, stąd nadaje się do większych klatek, zwłaszcza gdy zamiast do prętów montujemy go do na załączonej do kompletu podstawy. Kołowrotek chodzi płynnie, nawet montowany na prętach klatki, nie ociera nigdzie i nie hamuje. Jedyny jego mankament to osłona, której właściwie nie da się nie używać. Na samym początku zrezygnowaliśmy z umieszczania osłony żeby ułatwić gryzoniowi wchodzenie i wychodzenie, zwłaszcza że z poprzedniego kołowrotka lubił wyskakiwać w biegu. Niestety szybko okazało się, że osłona pełni funkcję, która stabilizuje całą konstrukcję, bez niej plastik wpada w duży rezonans podczas kręcenia się (po prostu lata na boki :) ) i raz, że utrudnia to bieganie naszemu użytkownikowi a dwa, że po prostu mocno hałasuje. Na szczęście chomik do osłony szybko się przyzwyczaił (a właściwie nie zauważył chyba nawet zbytnio że tam się pojawiła :) ) i teraz kołowrotek jest cichy :) \r\nPodsumowując, gorąco polecam ten kołowrotek, jest to w połączeniu z ceną najlepsza i najbezpieczniejsza moim zdaniem propozycja dla naszych pupili.

Strona: 1