Pompy fontannowe

Katalog

Włączone filtry:
Producent
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pompy fontannowe

Pompy fontannowe – dopasowane do Twoich potrzeb

Jeśli Twój staw nie przekracza 10m², a jego głębokość wynosi poniżej 1 metra – pompy fontannowe mogą okazać się dla Ciebie niezbędne. To dzięki nim utrzymasz czystość w swoim stawiku, którego rozmiar nie pozwala na samodzielne zachowanie równowagi biologicznej, co negatywnie wpływa na jego ogólny stan. Szczególnie ważne jest to zwłaszcza wtedy, gdy w oczku wodnym hodujesz ryby. Odpowiednie pompy sprawią, że będziesz w stanie zapewnić im bezpieczne środowisko, w którym będą mogły prawidłowo się rozwijać.

W przypadku małych stawów pompy fontannowe są po prostu niezbędne. Jeśli natomiast Twoje oczko wodne jest większych rozmiarów, możesz pomyśleć o zamontowaniu pompy - nie jest to jednak Twoim obowiązkiem, ponieważ staw równie dobrze poradzi sobie bez niej. W tym przypadku jest to jedynie pomoc, ułatwiająca pielęgnację stawiku.

Pompy fontannowe – dlaczego musisz je mieć?

Jeśli dźwięk rozpryskiwanej wody jest dla Ciebie rozluźniający i chciałbyś, żeby w Twoim oczku wodnym była zainstalowana fontanna – powinieneś zainwestować w pompy fontannowe z naszego sklepu. Zapewniamy Ci produkty najwyższej jakości, ponieważ wiemy, jak ważna jest ich sprawność! Nasze pompy fontannowe są stworzone specjalnie z myślą o prawidłowym działaniu. Przewidzieliśmy wszystkie możliwe utrudnienia i skutecznie je wyeliminowaliśmy, dzięki czemu możesz cieszyć się wspaniałą fontanną w stawie zaraz po podłączeniu!

Pompy fontannowe wybierzesz zależnie od tego, jakiej wysokości będzie strumień i jakiego rodzaju dysz użyjesz. Musisz pamiętać o odpowiedniej wielkości urządzenia, żeby to bez problemu podnosiło wodę na wymaganą przez Ciebie wysokość. Pamiętaj, żeby ustawić odpowiednie ciśnienie, pod jakim woda będzie wyrzucana ponad lustro wody – zbyt duże może spowodować, że będzie wylatywała zbyt daleko, co spowoduje zamoczenie okolicy wokół stawu, czego na pewno chciałbyś uniknąć!