Narzuta na kanapę dla psa

Popularne produkty

SELECT * FROM `ps_category_product` left join `ps_product` on `ps_category_product`.`id_product` = `ps_product`.`id_product` where `id_category` = 923 and `visibility` = "both" and `active` = "1" order by RAND() limit 2
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Narzuta na kanapę dla psa

Narzuta na kanapę dla psa - funkcjonalne i stylowe legowisko dla domowego pupila

Posiadasz psa, który uwielbia wylegiwać się razem z Tobą na kanapie i nie chcesz go pozbawiać tej przyjemności, ale jednocześnie dbasz o czystość i nieskazitelny stan swoich mebli? Idealnym rozwiązaniem problemu ze śladami obecności czworonoga jest narzuta na kanapę dla psa, dostępna w naszym sklepie.

Pies + kanapa = katastrofa?

Nawet najposłuszniejsze psy, które nie wchodzą na kanapę, kiedy ich właściciel przebywa w tym samym pomieszczeniu, pod jego nieobecność chętnie korzystają z wygody tego mebla. Uwielbiają się na nim wylegiwać, co w prostej linii oznacza pozostawienie na nim sierści, odcisków łap czy osypującego się z sierści piasku. Aby nie prać kanapy co kilka dni, wystarczy zaopatrzyć się w narzutę, która posłuży za podkład dla psa na kanapę. Dzięki takiej narzucie wylegiwanie się ukochanego pupila na tym meblu nie musi oznaczać katastrofy i konieczności czasochłonnego sprzątania!

Dlaczego warto zainwestować w narzutę na kanapę dla psa?

Dobrze dobrana narzuta na kanapę dla psa to produkt uniwersalny, który sprawdzi się zarówno jako podkład dla psa, jak i wkładka do legowiska. Dostępne w naszym sklepie narzuty cechują się dużą trwałością, są miękkie i przyjemne w dotyku, dlatego każdy pies z pewnością szybko je pokocha i będzie chętnie z nich korzystał. Najważniejsze jest jednak to, że aby utrzymać narzutę w czystości, nie trzeba stosować żadnych specjalnych zabiegów - wystarczy ją porządnie wytrzepać, żeby usunąć z niej kłęby sierści i większe zanieczyszczenia, a następnie wyprać w pralce i wysuszyć. Co więcej, narzuty cechują się eleganckim wyglądem, dlatego idealnie będą pasować do każdego wnętrza.

Narzuta na kanapę dla psa w naszej ofercie

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór narzut na kanapę dla Twojego czworonoga w różnych wersjach kolorystycznych, w zróżnicowanym rozmiarze i atrakcyjnej, niskiej cenie. Dzięki nim ochronisz swoje meble przed zniszczeniem, zabrudzeniem czy zadrapaniem, a Twój pies zyska własne miejsce do odpoczynku na ulubionej kanapie.