Legowisko dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 105 elementów
Legowisko dla psa

Dobre Legowisko dla psa to odpowiedni rozmiar

Przede wszystkim, powinniśmy zwrócić uwagę na to, by dobrać rozmiar i kształt legowiska tak, by był wygodny dla naszego psa. Jeśli kupimy zbyt małe legowisko, pies będzie się on na nim męczył lub przestanie z niego korzystać. W przypadku, gdy jesteśmy właścicielami szczeniaka warto uwzględnić fakt, że będzie on rosnąć i od razu zakupić odpowiednio większy model.

W naszym sklepie znajdą Państwo różnorodne legowiska dla psów, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających czworonogów i ich właścicieli. Wybierając je, mogą Państwo przebierać spośród modeli, które nie tylko będą bardzo wygodne, ale i piękne, będą stanowiły ciekawe uzupełnienie aranżacji wnętrza. Podpowiadamy, na co zwrócić szczególną uwagę, wybierając legowisko dla psa.

Wybierz odpowiedni kształt

Tak samo jak rozmiar legowiska dla psów ważny jest jego kształt. Zabudowane legowiska warto kupować jedynie dla starszych psów, które już nie rosną. Jednak i dla nich często wygodniejsze są prostsze modele, które pozwalają swobodnie się wyciągnąć i nie krępują ruchów zwierzęcia. Na przykład zanim kupimy legowisko w kształcie fotela lub gniazdka upewnijmy się, że jest ono wystarczająco duże. Zmierzmy wielkość psa od nosa do ogona plus kilkanaście centymetrów na to, by mógł się swobodnie wyciągnąć.

Stylowe i funkcjonalne legowiska dla psów

Kupując legowisko dla psa wielu właścicieli kieruje się przede wszystkim względami estetycznymi. Wybierają fikuśne legowiska dla psów, które przypominają miniaturowe meble, patrząc przy tym przede wszystkim na to, jak prezentują się one pod względem wizualnym i jak pasują do aranżacji wnętrza. Pamiętajmy o tym, że pies myśli o legowisku w zupełnie innych kategoriach. Ma ono być przede wszystkim wygodne, jeśli nie będzie, to nie ma żadnego znaczenia fakt, że kupiliśmy mu mebelki będące piękną miniaturą ludzkiego wyposażenia, które idealnie komponuje się z kolorem tapet. Z tego powodu też psy często preferują prostsze legowiska, na przykład w kształcie koca. 

Legowiska dla psów dostępne w sklepie w AlleZoo są nie tylko piękne, ale i praktyczne i bardzo trwałe. Jeśli właściwie je dobierzemy, psy z pewnością je polubią.