Obroża dla psa

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 75 elementów
Obroża dla psa

Obroża dla psa – niezbędnik dla każdego czworonoga

Obroża dla psa jest niezwykle ważnym gadżetem, którego nie może zabraknąć w domu każdego czworonoga. Wybór najlepszej obroży dla psa, to jedna z pierwszych rzeczy, które powinien zrobić świeżo upieczony właściciel przyjacielskiego psiaka. Obroża oraz odpowiednio dobrana smycz pomaga nam upilnować czworonoga w trakcie codziennych spacerów i sprawia, że są one przyjemne dla psa oraz właściciela. Jest to akcesorium niezbędne, ponieważ dla bezpieczeństwa psa w trakcie spacerów należy trzymać zwierzę na smyczy. Gadżet ten powinien odpowiadać nie tylko preferencjom właściciela, ale przede wszystkim być wygodny dla psa.

Wbrew pozorom wybór odpowiedniej obroży to nie jest zadanie tak proste, jak mogłoby się wydawać. Obroża dla psa powinna być wybierana nie tylko pod kątem rozmiaru naszego pupila, ale także należy zwrócić uwagę na szereg dodatkowych czynników, które wpływają na komfort noszenia obroży naszemu kudłatemu przyjacielowi, a nam dają wygodę podczas prowadzania psa na smyczy i zapewniają poczucie, że w danej obroży nasz pupil jest bezpieczny.

Obroża dla psa pozwala także pokazać indywidualność naszego czworonoga oraz jest znakiem rozpoznawczym zwierzęcia, ponieważ może być zdobiona i wyposażona w adresówkę z imieniem naszego psiaka. W naszej ofercie znajdziesz obroże dla psa wykonane z wygodnych i bezpiecznych dla psa materiałów. Posiadamy obroże w wielu kolorach oraz różnych rozmiarach, dostosowanych do każdego czworonoga.

Obroża, która odpowiada każdemu czworonogowi

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór obroży dla psa, które ułatwią i uprzyjemnią Tobie oraz Twojemu psu codzienne spacery. Dla właścicieli, którzy planują szkolić i trenować swojego czworonoga, polecamy szczególnie obroże do nauki oraz obroże z uzdą. Dla osób, dla których bardzo ważne jest bezpieczeństwo zwierzęcia mamy odblaskowe obroże oraz takie z adresówką. Natomiast dla osób, które cenią dobry styl i indywidualność posiadamy obroże z bandamką w różnych kolorach i rozmiarach. Znajdziesz u nas obroże od najlepszych polskich i zagranicznych producentów, wykonane z wyselekcjonowanych i solidnych materiałów, takich jak skóra czy jeans.

Co należy wziąć pod uwagę kupując obrożę dla psa?

  • Rozmiar szyi naszego pupila

Dla małych psów najlepsze będą obroże o niewielkiej średnicy i szerokości. Średnicę i szerokość obroży należy wybierać wprost proporcjonalnie do wielkości psa

  • Jakość wykonania obroży i zastosowanych materiałów

Z pewnością wszyscy chcemy, żeby w wybranej przez nas obroży nasz pies prezentował się doskonale. Przy wyborze obroży należy jednak pamiętać, że najważniejsza jest duża wytrzymałość. Pamiętajmy, że na spacerze w każdej chwili mogą zaskoczyć nas nieprzewidziane okoliczności, które zmuszą nas do szybkiego złapania psa lub przytrzymania go za obrożę.

  • Umiejętności naszego psa:

Jeśli Twój pies nie potrafi jeszcze dobrze chodzić na smyczy lub ciągnie podczas spaceru, najlepszym wyborem będzie obroża z solidnym, metalowym zapięciem.

Rodzaje obroży dla psa dostępne na Alle Zoo

  • Obroża uzdowa

Ten rodzaj obroży jest doskonały dla dużych psów. Może nam ona znacznie ułatwić nauczenie naszego pupila odpowiedniego chodzenia na smyczy. Obroża ta została zaprojektowana w taki sposób, aby dzięki wykorzystaniu mechanizmów behawiorystycznych rządzących psem, ułatwić nam kontrolę nad pupilem. Dzięki temu, że część uzdowa bardzo delikatnie uciska okolice pyska, nasz pies staje się bardziej posłuszny i łagodny. W przeciwieństwie do kolczatek, obroża ta nie powoduje żadnego cierpienia u naszego zwierzęcia.

  • Obroża taśmowa i dżinsowa

Wykonane są z wytrzymałych i odpornych tkanin, dzięki czemu nie tylko zapewniają komfort naszemu psu, ale też posłużą mu odpowiednio długo.

  • Obroża skórzana

Ekskluzywna skóra wykorzystana do stworzenia obroży jest materiałem droższym niż taśma, czy dżins, stąd też ich ceny są wyższe. Dostępne w naszym sklepie obroże skórzane wykończone zostały z niezwykłą dbałość o precyzję.

  • Obroża odblaskowa

Świetnie sprawdzają się one w przypadku, gdy często spacerujemy z naszym pupilem po zmroku. Dzięki technologii odbijającej światło, spacer staje się bardziej bezpieczny,

  • Obroża ozdobna i z adresówką

Do obroży ozdobnych należą między innymi obroże z chustą. W takich obrożach świetnie wyglądają nie tylko duże psy takie jak owczarki czy labrodory, ale też doskonale pasują one do małych pupili, np. Yorków.

Z naszej strony dołożyliśmy wszelkich starań by zakup obroży w sklepie Alle Zoo był wygodny i bezpieczny. Wybierając obrożę dla swojego zwierzaka mogą Państwo skorzystać z funkcjonalnych i użytecznych filtrów, które znacznie ułatwią wybór.

Życzymy udanych zakupów i przyjemnych chwil spędzonych ze swoim pupilem.