KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Piszczące zabawki dla psa

Aktywne filtry

Piszczące zabawki dla psa – szalona zabawa

Psy kochają piszczące zabawki i wie o tym każdy właściciel czworonoga! Takie gadżety jednak bardzo szybko się niszczą przez intensywność użytkowania i często trzeba je wymieniać. Kupując raz na jakiś czas piszczące zabawki dla psa sprawisz swojemu pupilowi naprawdę ogromną frajdę, a Ty jakoś wytrzymasz ten hałas. Gdy przedmiot zostanie zniszczony przez rozbawionego pupila, odczekaj jakiś czas, zanim znowu go kupisz. Twoje uszy na pewno będą chciały odpocząć od ciągłego pisku.

Piszczące zabawki dla psa z sklepu Allezoo są wykonane z wysokiej jakości gumy, co zapewnia długotrwałość i skuteczność produktu. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się zabawki o różnych kształtach i kolorach: zielone piszczące zabawki dla psa, te przypominające zwierzęta, piłki lub kości.

Dlaczego piszczące zabawki dla psa sprawiają mu taką frajdę?

Pies uwielbiają interaktywne zabawki, które wydają mu się niemal żywe. Dźwięki, jakie wydaje piszcząca zabawka dla psa, są dla zwierzęcia bardzo ciekawe, a Twój pupil na pewno się nimi zainteresuje! Piszczące zabawki dla psa pobudzają wyobraźnię zwierzęcia i sprawiają, że zwierzak będzie naprawdę rozbawiony. Piszczące zabawki dla psa są miękkie i śmieszne – idealne dla piesków, które przechodzą przez okres ząbkowania - nie dość, że zabawne to jeszcze dobre dla ich zębów! Piszczące zabawki doskonale sprawdzą się pod Twoją nieobecność w domu – Twój pies będzie mógł szaleć z nimi przez długie godziny!

Opinie

5
Holder dnia 2019-10-11 dodał komentarz o tytule: Niezastąpione przy ząbkowaniu

Moja Lena zaczyna ząbkować i gryzie dosłownie wszystko, zwłaszcza buty. Szybko zamówiłam u Was piszczące zabawki dla psa, w nadziei, że odpuści butom. Całe szczęście, udało się! Buty już są bezpieczne, czego nie mogę chyba powiedzieć o Waszym kurczaku :)

5
Błaszyk dnia 2020-02-18 dodał komentarz o tytule: W AlleZoo jest wszystko!

Tutaj zawsze znajdę wszystko, czego szukam! Nawet piszcząca zabawka dla psa nie jest problemem! Uwielbiam Was.

5
Borowski dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Pies szaleje za zabawkami

Myślałem, że piszczące zabawki to dobry pomysł! Mój psiak pokochał zabawki, które kupiłem, a ja mam już dość piszczenia. Teraz daje mu zabawki, jak idę do pracy :)

5
Adamski dnia 2020-04-27 dodał komentarz o tytule: Najlepsze zabawki w internecie

Te piszczące zabawki dla psów to świetna sprawa. Moje psiaki je uwielbiają i zawsze kiedy widzą nową, to potrafią się nią bawić cały dzień. Warto dodać, że piszczałki nie psują się po kilku dniach, więc polecam z czystym sumieniem.