trixie sklep

Trixie sklep – lider na rynku produktów dla zwierząt

Produkty Trixie eksportowane są do ponad 80 krajów, a zyski pozwalają na wykonywanie kolejnych testów pod względem jakości i skuteczności, by jeszcze lepiej dostosować się do wymagań klientów z całego świata. Trixie wyróżnia się innowacyjnością i funkcjonalnością swoich produktów. Wszystko, co składa się na ofertę tego producenta, zostało wcześniej przetestowane wewnętrznie przez najlepszych fachowców.

Szeroka oferta, niezliczona ilość produktów, czyli sklep z akcesoriami Trixie

Trixie dostosowuje się do właścicieli wszystkich zwierząt, zwłaszcza psów i kotów, znajdziesz tutaj zabawki, przysmaki, akcesoria higieniczne, drapaki. W ofercie dla młodych akwarystów są dekoracje, karmniki automatyczne a nawet kotniki dla rybek. Dla małych zwierząt atrakcją mogą być hamaki, kryjówki, precyzyjne obcinaczki do paznokci i kołowrotki. W przypadku posiadania ptaków znajdziesz żerdki, huśtawki i zabawki.

Trixie pomoże Ci zorganizować najlepszą wyprawkę dla Twojego zwierzęcia. Wysoka jakość idzie w parze z przystępną ceną, dlatego możesz mieć pewność, że te produkty spełnią Twoje oczekiwania.

TRIXIE Amortyzator do smyczy szarpak

TRIXIE Amortyzator do smyczy szarpak

25,59 zł

(25,59 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
(1)
  • Brak na stanie
Brak na stanie
TRIXIE Bandamka odblaskowa

TRIXIE Bandamka odblaskowa

13,19 zł

(13,19 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
(1)
do 4 dni

Opinie

5
kuba dnia 2023-09-05 dodał komentarz o tytule: super karma dla psa

kupiłem przypadkiem na allegro, ale zostałem z tą marką na dłużej. W tym sklepie mają zdecydowanie największy wybór i dostępność.

5
Karolina dnia 2024-03-01 dodał komentarz o tytule: Drapak dla kota

Każdy drapak super jakości, bardzo wytrzymały