• Wyprzedaż!
AQUAEL Kulki z ceramiką wkład do filtrów stawowych 60szt.
search
  • AQUAEL Kulki z ceramiką wkład do filtrów stawowych 60szt.

AQUAEL Kulki z ceramiką wkład do filtrów stawowych 60szt.

Producent
kod produktu 100796
144,49 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Ostatnie sztuki w magazynie

BioBallMAX Magic
-zapewnia odpowiednie dotlenienie wody
-zapobiega przechłodzeniu i całkowitemu zamarzaniu oczek wodnych i stawów rybnych


BioBallMAX Magic to plastikowe biokulki z wkładem ceramicznym. Ich zastosowanie zapewnia całkowite oczyszczanie wody ze związków azotu. Dzięki chropowatej strukturze plastikowych kulek i zastosowaniu ceramicznych wkładów BioBallMAX Magic posiada wyjątkowo dużą powierzchnię filtracyjną 200m2 na litr wkładu.

Unikalna budowa BioBallMAX Magic zapewnia idealne warunki do osiedlania się pożytecznych szczepów bakterii nitryfikacyjnych na powierzchni biokulek BioBallMAX Magic. Na powierzchni kulek rozwija się pożyteczne bakterie z rodzaju Nitrosomonas i Nitrobacter, które zapewniają sprawne utlenianie toksycznego amoniaku do azotynów, a następnie azotynów do azotanów. Wkład ceramiczny umieszczony we wnętrzu kulki, w którym panują warunki niedotlenienia, jest idealnym miejscem do rozwoju bakterii beztlenowych, które powodują rozkład azotynów do postaci tlenu i azotu atmosferycznego. Tym samym wkład BioBallMAX Magic zapewnia pełny obieg cyklu azotowego w oczku wodnym, co zapewnia optymalne warunki dla życia ryb.

Wkład BioBallMAX Magic przeznaczony są każdych filtrów stawowych. Jest to wkład bardzo skuteczny, który w 100% spełnia swoją rolę w każdym zbiorniku wodnym. Podstawowy wkład do filtracji biologicznej. BioballMAX Magic pomagają w utrzymaniu odpowiednich warunków w oczku wodnym, a za tym idzie łatwe utrzymanie czystej wody.

Zaleca się stosowanie BioBallMAX Magic jako wkład biologiczny i umieszczenie go w końcowej fazie filtracji. Przed włożeniem do filtra zaleca się przepłukanie BioBallMAX Magic pod bieżącą wodą.

BioBallMAX Magic mają duże otwory, nie zapychają się, nie spowalniają przepływu filtra.

Wkład BioBallMAX Magic powinno się wymieniać co sezon.
Szczegóły produktu
100796
1 Przedmiot

Opis

Rodzaj produktu
wkład do filtra

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)