• Brak na stanie
INTER-ZOO TEDDY 1 color +Plasti
search
  • INTER-ZOO TEDDY 1 color +Plasti
  • INTER-ZOO TEDDY 1 color +Plasti
  • INTER-ZOO TEDDY 1 color +Plasti

INTER-ZOO TEDDY 1 color +Plasti

Producent
kod produktu G 014
99,79 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Idealna klatka dla chomika syryjskiego

Klatka przeznaczona jest głównie dla chomików, choć mogą korzystać z niej również inne gryzonie. Zauważyliśmy, że ten model często wybierają nasi klienci dla chomików syryjskich najprawdopodobniej z uwagi na fakt, że są to zwierzęta samotne, a klatka jest różnorodna.

Model został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dolna część to kuweta, którą można w prosty sposób odczepić na czas czyszczenia. Wykonano ją z kolorowego tworzywa sztucznego, które jest bezpieczne dla zwierzęcia. Górę klatki tworzy specjalny malowany drut, odporny na wpływ czynników zewnętrznych. Klatka zapewnia chomikowi bezpieczeństwo. Gwarantują to solidne mocowania poszczególnych elementów, a także dokładnie zamykane drzwi. Drut wytrzyma natomiast próby przegryzienia go przez nawet najbardziej zdeterminowanego chomika.

Klatka dla chomika Teddy 1 ma długość 36 cm, szerokość 24 cm, a jej wysokość wynosi 36 cm, odpowiednie m. in. dla chomików syryjskich. Jest dwupiętrowa, na dole znajduje się uwielbiana przez chomiki karuzela, a na piętro prowadzi drabinka. Na górze ustawione jest poidełko oraz kolorowy domek, w którym chomik może się schować. Poszczególne elementy wyposażenia wykonane są z różnokolorowych materiałów.

Wymiary:

  • Długość: 36 cm
  • Szerokość: 24 cm
  • Wysokość: 36 cm

Kolory kuwet i wyposażenia wysyłamy losowo. Można wskazać preferowany kolor kuwety. Postaramy się dopasować

Szczegóły produktu
G 014

Opis

Rodzaj drutu
kolor
Wyposażenie
tak

Zobacz także

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)