inter zoo klatki

Inter Zoo klatki – idealny wybór dla Twojego zwierzaka

Inter Zoo to tradycyjna firma, działająca od 1996 roku, specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości klatek dla niewielkich zwierząt domowych. Produkty zostały docenione w ponad 25 krajach na całym świecie.

Inter Zoo - klatki o wysokiej jakości i unikatowym wyglądzie

Producent kładzie duży nacisk zarówno na jakość, jak i na estetykę wykonania. Każdy szczegół klatek dobierany jest tak, aby były one bezpieczne dla zwierząt, a także stanowiły elegancką dekorację domu. Inter Zoo klatki dla zwierząt wyróżnia unikatowy, dopracowany wygląd, a także wysoka wytrzymałość.

Inter Zoo specjalizuje się w klatkach dla ptaków i gryzoni, ale w ofercie producenta znajdziesz także ciekawe zabawki i akcesoria: miski, kołowrotki, karuzele i domki dla chomików oraz stojaki i woliery dla ptaków.

Klatki Inter Zoo doskonałe dla Twojego pupila

Niezależnie od tego, czy szukasz wygodnej klatki dla królika, unikatowego kołowrotka dla chomika, albo wygodnego legowiska dla Twojego psa, to w Inter Zoo znajdziesz odpowiedni produkt o wysokiej jakości i w konkurencyjnej cenie.

Opinie

5
kuba dnia 2023-09-05 dodał komentarz o tytule: super karma dla psa

kupiłem przypadkiem na allegro, ale zostałem z tą marką na dłużej. W tym sklepie mają zdecydowanie największy wybór i dostępność.

5
Karolina dnia 2024-03-01 dodał komentarz o tytule: Drapak dla kota

Każdy drapak super jakości, bardzo wytrzymały