KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Furminator dla kota syberyjskiego

Aktywne filtry

Furminator dla kota Syberyjskiego

Ten kot ma naprawdę długą sierść! Wymaga regularnego wyczesywania, obniża to ryzyko zakrztuszenia się nadmiarem sierści, czego zdecydowanie każdy chce uniknąć. Wystarczy tylko kilka minut, żeby polepszyć komfort życia Twojego zwierzaka.

Kot Syberyjski

Jest to jedna z naturalnych ras półdługowłosych, jej pochodzenie to Syberia, co wyjaśnia nazwę. W Polsce hodowle kota rozpoczęto w 1989 roku dzięki Jolancie Sztykiel, która sprowadziła go do naszego kraju. Koty Syberyjskie są bardzo ruchliwe i przyjacielskie. Odznaczają się uczuciowością oraz niezależnością, jednocześnie zachowując przyjacielskość wobec domowników.

Jaki furminator dla kota Syberyjskiego?

Tak samo, jak w przypadku innych długowłosych ras, skuteczny będzie duży furminator. Szybko pomoże wyczesać Ci nadmiar futerka u Twojego kota. Szczególnie ważny jest grzbiet i okolice ogona, to tam zbiera się najwięcej sierści. Takie czesanie zazwyczaj jest bardzo przyjemne - dlatego nie powinno być z tym żadnych problemów. Wyczesywanie jest okazją na dodatkowy czas spędzony z Twoim kotkiem, co pomoże wam jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć i uściślić przyjacielskie relacje.

Opinie

5
Anna p. dnia 2020-03-11 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się, jak nic

Nic się tak nie sprawdza, jak furminator. Kot syberyjski ma dość długą sierść i męczyłam się z śmiercią na ubraniach. Teraz jest o wiele lepiej

5
Klaudia dnia 2020-03-30 dodał komentarz o tytule: Dobry wybór

W ofercie AlleZoo znalazłam furminator dla kota syberyjskiego. Musiałam spróbować, bo mój kocur strasznie linieje. Furminator jest fantastyczny i sprawdza się świetnie

5
Emilka dnia 2020-05-12 dodał komentarz o tytule: Dla naszego kota jak znalazł

Wcześniej z mamą zastanawiałam się, jaki furminator dla kota syberyjskiego, ale w końcu postawiłyśmy na ten w większej formie. Sprawdza się super. Dobrze zbiera sierść i kot w końcu jest porządnie wyczesany. Dobrze, że w AlleZoo jest tak spory wybór rozmiarów furminatora :)

5
Zenek dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Świetny gadżet

Już dawno planowałem kupić tutaj furminator dla kotów syberyjskich, ale bałem się, że nie będę umiał właściwie się nim posługiwać. Całe szczęście, wszystko jest proste i intuicyjne, a problem sierści już mnie nie dotyczy :)

5
Sylwia dnia 2020-05-22 dodał komentarz o tytule: Dla nas jak znalazł

U nas dobrym rozwiązaniem okazał się właśnie furminatory. Koty syberyjskie mają to do siebie, że ich sierść jest trudna w ogarnieniu (zarówno przez kota, jak i właściciela), ale teraz idzie nam trochę łatwiej. Dzięki za szybką wysyłkę.