KATEGORIE
FILTRY

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Furminator dla psa

Aktywne filtry

Furminator dla psa

Spędzając czas z psem warto zatroszczyć się o to, by był on miły i ciekawy dla obu stron. Nie tylko dla właściciela, ale również pupila. Co zrobić jednak w sytuacji, gdy każda zabawa kończy się kolejną dawką liniejącej sierści? I choć pupil jest kochany, jego wszechobecna sierść- już nie.

Linienie jest procesem naturalnym

Występuje ono z różnym nasileniem, jednak dotyczy wszystkich psów. Sama intensywność linienia ma swoje indywidualne uwarunkowania, zależne nie tylko od rasy czy wieku psa, ale również jego stanu zdrowia i warunków środowiskowych. Dlatego wymaga ona odpowiedniego podejścia podczas przeprowadzania pielęgnacji psa. Warto pamiętać, że liniejąca sierść poza tym, że wygląda nieestetycznie, może powodować podrażnienia skóry. Dlatego tak ważne jest jej systematyczne wyczesywanie.

Precyzyjne narzędzie do zadań specjalnych

Idealnym sposobem na usuwanie podszerstka i martwych włosów jest furminator. Jego wyjątkowa konstrukcja pozwala osiągnąć zdrowy i czysty wygląd sierści psa, bez ryzyka skaleczenia jego wrażliwej skóry. Furminator nie narusza także struktury rosnącej sierści. Sama czynność szczotkowania jest przy tym bardzo lubiana przez większość psów.

Furminator posiada precyzyjne, wyprofilowane ostrze ze stali nierdzewnej, zakończone ergonomiczną rączką, znacznie ułatwiającą jego użycie. Furminator dla psa skutecznie ogranicza niekontrolowane linienie (wyczesuje podszerstek), pod warunkiem jego systematycznego stosowania. Zapobiega też powstawaniu kul włosowych, trudnych do usunięcia (kołtunów)

Warianty FURminatora

Furminator dostępny jest w kilku wariantach, odpowiednich do sierści różnych ras różnych psów. Odpowiada to różnej długości ,,ząbków" narzędzia. Warto zatem zapewnić swojemu czworonogowi optymalną pielęgnację, dopasowując model do jego indywidualnych potrzeb.

Warto wiedzieć

Fuminatora dla psa można używać regularnie, zgodnie z dotychczasowym cyklem pielęgnacyjnym. Przed samym zastosowaniem furminatora, można również użyć preparatu dedykowanego szczotkowaniu sierści psów.

Opinie

5
Olka dnia 2019-10-14 dodał komentarz o tytule: Furminator to genialny gadżet

Furminator dla psów długowłosych to niezbędnik, naprawdę. No, chyba, że ktoś lubi sierść latającą po całym domu! :) Wszystkich zapewniam, gadżet jest całkowicie bezpieczny. Nierdzewne ostrze na pewno nie wyrządzi żadnej krzywdy pupilom!

5
Pantan dnia 2020-02-19 dodał komentarz o tytule: Jestem zadowolona z furminatora

Mega! Furminator dla dużych psów uratował mój dom przed toną sierści! Zwykłe czesanie i strzyżenie nie wystarczało, ale furminator sprawdził się znakomicie!

5
milena dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Sprawdza się znakomicie!

Furminator dla psów krótkowłosych działa bez zarzutu! Sierść w końcu przestała być dla nas problemem, a przyznam, że był czas kiedy walała się dosłownie wszędzie!

5
Leon Czajkowski dnia 2020-04-01 dodał komentarz o tytule: Dobrze się sprawdza

W Alle Zoo znalazłem idealny furminator dla buldoga francuskiego! Super się sprawdza i sierść mojego psa wygląda lepiej niż zwykle

5
Połomski dnia 2020-05-04 dodał komentarz o tytule: Sprawdzony furminator

Już od jakiegoś czasu rozglądałem się za takim sprzętem. Tutaj udało mi się kupić naprawdę dobry furminator. Golden retriever jest naprawdę wymagający, a chodzenie do fryzjera co dwa tygodnie po prostu odpada. Furminator sprawdza się po prostu znakomicie.