KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

POKAŻ WYNIKI

Furminator dla spaniela

Aktywne filtry

Ja trymować sierść spaniela wykorzystując do tego furminator

W przypadku spanieli często wypadająca sierść stanowi dla ich właścicieli dość duży problem. Dlatego coraz większe grono właścicieli czworonogów przekonuje się do możliwości, jakie daje furminator dla spaniela.

Kiedy warto zainwestować w furminator?

Po furminator dla spaniela warto w szczególności sięgnąć:

  • w okresie nadmiernego linienia czworonogów, przypadającego na miesiące wiosenne oraz jesienne,
  • problemów z wszechobecną sierścią, nawet jeżeli z wielkim uporem ze wszystkich miejsc usuwana jest ona przez właściciela czworonoga każdego dnia,
  • posiadania małych dzieci, lubiących zabawy z czworonogiem (w takim wypadku np. rolka FurFlex pomoże skutecznie usunąć sierść z mebli i ubrań).

Najważniejsze cechy

Furminator dla spaniela, pochodzący od sprawdzonego producenta, będący towarem wysokiej jakości, jest niezwykle użyteczny w przypadku wielu właścicieli czworonogów, nie tylko tych posiadających psy rasy spaniel. Zdecydowana większość tego rodzaju urządzeń została wyposażona w solidne, wykonane ze stali ostrza, dzięki którym możliwe jest bezproblemowe, ale przede wszystkim bezpieczne dla zwierzęcia wyczesywanie podszerstka. Dodatkowo furminatory dostępne na rynku mają bardzo zróżnicowaną szerokość ostrza, dzięki czemu urządzenie odpowiednio będzie można dopasować do wielości psa, dla którego ma służyć. Te średniej i wysokiej klasy furminatory zostały również wyposażone w specjalny przycisk, dzięki któremu szybko, ale przede wszystkim skutecznie usunąć sierść z narzędzia podczas jego używania.

Zalety furminatora

Wielu użytkowników furminatorów zachwyca się ich zaletami argumentując to przede wszystkim tym, że od momentu w którym zaczęli stosować tego rodzaju urządzenia, problem nadmiaru sierści w ich domach niemal został całkowicie zniwelowany. Urządzenia te niosą również korzyści dla zwierząt, wobec których są stosowane. Przede wszystkim dzięki furminatorom znacznie szybciej odbudowuje się się skóra, a także efektywnie wzmacniają włosowe mieszki.

Opinie

5
Mateusz Kowal dnia 2019-11-27 dodał komentarz o tytule: Kupiłem furminator!

W końcu znalazłem sposób na sierść mojego psa i kupiłem furminator. Spaniel potrafi zabrudzić w swojej sierści całe mieszkanie. Teraz potrafię sobie z tym poradzić!

5
z.slawomir dnia 2020-01-21 dodał komentarz o tytule: Świetny sprzęt!

Odkąd kupiłem furminator, problem sierści praktycznie znikł. Muszę wam przyznać, że wszyscy domownicy zaczynali poważnie narzekać na sierść, dobrze, że w Allezoo znalazłem rozwiązanie! :)

5
Jakub dnia 2020-02-04 dodał komentarz o tytule: Polecam to każdemu

Mam już furminator dla spaniela z tego sklepu i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że działa w 100%. Efekty przerosły moje oczekiwania i nie muszę już co kilka dni jeździć z psem do fryzjera.

5
dobosz dnia 2020-04-27 dodał komentarz o tytule: Mam nowy furminator

Niezawodny furminator dla Cocker Spaniela, wszystko działa bez zarzutu, a kiedy już nabierze się wprawy, można strzyc dokładnie i szybko :)

5
Julia dnia 2020-05-14 dodał komentarz o tytule: Nowy furminator

Cocker spaniel wygląda teraz tak, jakby wrócił dopiero od fryzjera, a wszystko zrobiłam sama w ogrodzie :)