super benek żwirek

Super Benek żwirek – dla wygody i dobra kota

Super Benek jako producent w swojej ofercie ma przede wszystkim uniwersalne żwirki, które sprawdzą się w każdej kociej toalecie. Nie przyklejają się do łapek, dobrze pochłaniają zapachy i są niesamowicie wydajne. Decydując się na żwirek Super Benek możesz mieć pewność, że sprzątanie kuwety będzie jeszcze szybsze i sprawniejsze.

Idealny żwirek dla Twojego kota – Super Benek!

Spora wydajność, idealna chłonność i różnorodność zapachów: kukurydza, lawenda, morska bryza a nawet tropikalne owoce – właśnie to charakteryzuje żwirki tego producenta. Jeśli zdecydujesz się na jakikolwiek żwirek możesz mieć pewność, że trafisz na produkt bezpieczny i spełniający Twoje oczekiwania.

Super Benek i dodatki dla Twoich zwierząt

W ofercie producenta znajdziesz także neutralizatory zapachów Super Benek, które przyczyniają się do dłuższego zachowania czystości w kuwecie, proszki do czyszczenia kuwet, suche szampony dla psów i kotów oraz uniwersalne żwirki, które zastosować można przy opiece nad gryzoniami, ptakami i innymi zwierzętami domowymi. Postaw na wysoką jakość i wydajność produktów.

SUPER BENEK Compact LAWENDA

SUPER BENEK Compact LAWENDA

25,49 zł

(25,49 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h
SUPER BENEK Compact ZAPACH

SUPER BENEK Compact ZAPACH

25,49 zł

(25,49 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h
SUPER BENEK Corn Cat

SUPER BENEK Corn Cat

31,09 zł

(31,09 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Opinie

5
kuba dnia 2023-09-05 dodał komentarz o tytule: super karma dla psa

kupiłem przypadkiem na allegro, ale zostałem z tą marką na dłużej. W tym sklepie mają zdecydowanie największy wybór i dostępność.

5
Karolina dnia 2024-03-01 dodał komentarz o tytule: Drapak dla kota

Każdy drapak super jakości, bardzo wytrzymały