Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW STRONG w sprayu 400ml
search
  • Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW STRONG w sprayu 400ml

Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW STRONG w sprayu 400ml

Producent
kod produktu 26445
(8) Średnia ocena: 4
Na moje koty środek zadziałał i odpuściły. Stosowałem na różnych powierzchniach, również na kafelkach. Trzymają się z dala od spryskanego miejsca. Procedurę trzeba powtarzać, ale środek jest wydajny a jego zapach, choć odczuwalny, jest całkiem znośny dla ludzi. Zobacz wszystkie
14,59 zł

(36,48 zł l)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

STOP-KOT to nowej generacji preparat zniechęcający koty do miejsc w których wyrządzają szkody. Zastosowana kompozycja zapachowa oparta jest na substancjach opracowanych w celu skutecznego zniechęcania kotów do przebywania w miejscach dla nich niedozwolonych.

W preparacie zastosowano wysokie stężenie substancji zniechęcających dla zapewnienia możliwie najlepszej ochrony miejsc i przedmiotów. Spray można stosować zarówno w pomieszczeniach zamkniętych jak i na zewnątrz.

Sposób użycia: W przypadku, gdy powierzchnia jest zanieczyszczona należy przed zastosowaniem preparatu usunąć zanieczyszczenia, odchody, wyczyścić zabrudzoną powierzchnię. Butelką wstrząsnąć i odblokować spryskiwacz. Rozpylić preparat na wybranych powierzchniach. Po użyciu puste opakowanie usunąć do śmietnika.

Środki ostrożności: Nie wdychać oparów. Uważać, aby preparat nie dostał się do żywności, przyborów kuchennych, ani na powierzchnie mające kontakt z żywnością. Unikać kontaktu ze skórą. Po użyciu umyć ręce. Przechowywać w oryginalnym pojemniku. Chronić przed wysokimi temperaturami i mrozem. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie stosować preparatu bezpośrednio na rośliny.

Skład: Kompozycja zapachowa o właściwościach zniechęcających.
Szczegóły produktu
26445
13 Przedmioty

Opis

Rodzaj produktu
odstraszacz

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
4,00/5
z 8 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 1 2 3 4
(1/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Niestety tam gdzie psikalam kot jeszcze więcej robi kupy.... Ja popsułam on 2 mi. Później idize i tam się załatwia masakra

0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Kot sąsiadów cały czas załatwiał się na moje rabatki. Teraz nie mam takiego problemu!

0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

U mnie Akyszek super się sprawdza. Wszystko gra. Kupię ponownie!

0 1 2 3 4
(5/5
2 z 2 osób uznało tę recenzję za pomocną

Kolejny odstraszacz jaki testowałam i w końcu skuteczny. Polecam

0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Niestety musiałem odstraszyć kociaki z mojego podwórka, bo atakowały mojego małego psiaka. Mam nadzieję, że się na mnie nie obraziły :)

Strona: 1 2