Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW w sprayu 400ml
search
  • Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW w sprayu 400ml
  • Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW w sprayu 400ml

Akyszek ODSTRASZACZ KOTÓW w sprayu 400ml

Producent
kod produktu 24118
14,19 zł

(35,48 zł l)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Ostatnie sztuki w magazynie

Skuteczny i w pełni bezpieczny odstraszacz dla kotów

Masz problem z obcymi kotami, które niszczą Twój ogródek i zanieczyszczają rabatki? A może obce koty wchodzą na Twoją posesję i straszą Twojego leniwego mruczka lub spokojnego psiaka? Mamy na to świetny, skuteczny i w pełni bezpieczny dla kotów sposób – odstraszacz dla kotów w sprayu. To skuteczny preparat zapachowy, które odstrasza koty z miejsc, w których mogłyby zrobić szkody, albo po prostu tam, gdzie nie powinny przebywać. Spray można stosować w zamkniętych pomieszczeniach, a także w ogrodach i na podwórzach. Już teraz Twój leniwy kot i spokojny pies mogą spać spokojnie. Tak samo jak Twoje piękne rabatki.

Bezpieczny odstraszacz dla kotów? To możliwe!

Preparat jest w pełni bezpieczny i odstrasza koty jedynie swoim zapachem. Jego zapach zniechęci kociaki do zanieczyszczania terytorium i zostawienia odchodów na Twoim terenie. Zapach nie jest nieprzyjemny dla człowieka.

Sposób użycia preparatu jest bardzo prosty. Wystarczy przed zastosowaniem preparatu oczyścić zabrudzona powierzchnię i usunąć wszystkie zanieczyszczenia i odchody. Następnie wystarczy wstrząsnąć butelkę i przekręcić otwór wylotowy tak, aby wskazywał napis „spray”. Preparat jest gotowy do użycia. Należy rozpylić go na wybranych powierzchniach, aby w łatwy sposób odstraszyć niechciane zwierzęta.

Opakowanie: Spray 400 ml

Szczegóły produktu
24118
2 Przedmioty

Opis

Rodzaj produktu
odstraszacz

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)