TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni

TRIXIE Kołowrotek Karuzela CICHA dla gryzoni

Stan: do 24h

6 Przedmioty

29,22 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu

Cechy do wyszukiwania

Ocena:
0 1 2 3 4
4,50/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną
Ocena:0 1 2 3 4

Ta karuzela dla gryzoni u mnie sprawdziła się doskonale! To nasza pierwsza karuzela, więc chomik szaleje! A ja nie mogę oderwać wzroku jak on tak biega :) Tylko podłączyć prądnice i czerpać energię!

0 1 2 3 4
(4/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną
Ocena:0 1 2 3 4

Kołowrotek ma szereg zalet, główną z nich jest lita konstrukcja z tworzywa, która w przeciwieństwie do kołowrotków drucianych z przerwami między szczebelkami (drabinkami) minimalizuje lub nawet eliminuje ryzyko kontuzji łapki u naszej pociechy. Kołowrotek, który my zamówiliśmy ma 28 cm średnicy, czyli jest bardzo duży, stąd nadaje się do większych klatek, zwłaszcza gdy zamiast do prętów montujemy go do na załączonej do kompletu podstawy. Kołowrotek chodzi płynnie, nawet montowany na prętach klatki, nie ociera nigdzie i nie hamuje. Jedyny jego mankament to osłona, której właściwie nie da się nie używać. Na samym początku zrezygnowaliśmy z umieszczania osłony żeby ułatwić gryzoniowi wchodzenie i wychodzenie, zwłaszcza że z poprzedniego kołowrotka lubił wyskakiwać w biegu. Niestety szybko okazało się, że osłona pełni funkcję, która stabilizuje całą konstrukcję, bez niej plastik wpada w duży rezonans podczas kręcenia się (po prostu lata na boki :) ) i raz, że utrudnia to bieganie naszemu użytkownikowi a dwa, że po prostu mocno hałasuje. Na szczęście chomik do osłony szybko się przyzwyczaił (a właściwie nie zauważył chyba nawet zbytnio że tam się pojawiła :) ) i teraz kołowrotek jest cichy :)
Podsumowując, gorąco polecam ten kołowrotek, jest to w połączeniu z ceną najlepsza i najbezpieczniejsza moim zdaniem propozycja dla naszych pupili.

Strona: 1