• Brak na stanie
TRIXIE Transporter dla kota Kosz wiklinowy
search
  • TRIXIE Transporter dla kota Kosz wiklinowy
  • TRIXIE Transporter dla kota Kosz wiklinowy

TRIXIE Transporter dla kota Kosz wiklinowy

Producent
kod produktu TX-2870
(2) Średnia ocena: 5
Ten wiklinowy transporter dla kota sprawdził się u nas doskonale. Kot bał się wchodzić do plastikowych transporterów (możliwe, że to jakiś uraz z dzieciństwa), dlatego wiklinowa wersja okazała się świetną opcją. Zobacz wszystkie
128,59 zł

(128,59 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Jeśli często podróżujesz ze swoim kotem po Polsce lub wizyty u weterynarza są u Was na porządku dziennym, dobrze jest wyposażyć się transporter, który będzie jednocześnie wygodnym legowiskiem. Zapewnienie kotu jak najmniejszej ilości stresu oraz bezpieczeństwa jest w tym przypadku kluczową sprawą.

Wiklinowy transporter dla kota – świetny wygląd i dobra wentylacja

Wiklina charakteryzuje się dobrą przepuszczalnością powietrza, dlatego możesz mieć pewność, że Twój kot będzie podróżował w dobrych warunkach. Osoby decydujące się na kosz wiklinowy dla kota doceniają go głównie ze względu na wygląd, który jest o wiele bardziej przyjemny dla oka, niż plastikowe odpowiedniki transporterów.

Metalowe, solidne drzwiczki transportera zapewniają dodatkową wentylację oraz możliwość obserwowania kota podczas podróży. Pamiętaj! Jeśli Twój kot za bardzo stresuje się jakimikolwiek podróżami, transporter możesz przysłonić materiałem (umożliwiając dostęp powietrza), po to, by kot nie był jeszcze bardziej zdezorientowany.

Średnica kosza to 45 cm, dlatego możesz mieć pewność, że zmieści się tam nawet sporych rozmiarów kot, który dodatkowo będzie miał miejsce, by zmienić pozycję. Aby kot nie bał się transportera, postaw go w widocznym miejscu w mieszkaniu, umieść w nim przysmak i poczekaj, aż kot sam do niego wejdzie. Powodzenia! 

Szczegóły produktu
TX-2870

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Ta klatka dla kota to niezbędny gadżet dla każdego kociego opiekuna. Ja dzięki tej klatce przekonałam kota do podróży i wychodzenia na dwór. Znajomy kąt w nieznanym środowisku jest bardzo ważny dla kota i znacznie obniża jego stres.

0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Ten wiklinowy transporter dla kota sprawdził się u nas doskonale. Kot bał się wchodzić do plastikowych transporterów (możliwe, że to jakiś uraz z dzieciństwa), dlatego wiklinowa wersja okazała się świetną opcją.

Strona: 1