• Brak na stanie
TRIXIE Przysmak KOŚĆ prasowana NADZIEWANA ŻWACZAMI
search
  • TRIXIE Przysmak KOŚĆ prasowana NADZIEWANA ŻWACZAMI

TRIXIE Przysmak KOŚĆ prasowana NADZIEWANA ŻWACZAMI

Producent
kod produktu TX-27623
(1) Średnia ocena: 4
Zamówiłyśmy dwie małe kości po 10 cm.\r\nGeneralnie produkt trochę się różni wizualnie od tego na zdjęciu - skóra jest grubsza i twardsza, do zawartości trudniej się dostać (dla mnie to mały minusik w porównaniu do konkurencyjnych produktów - można znaleźć jeszcze lepsze gryzaki ze żwaczami).\r\nZ wierzchu jest skóra, w środku żwacze - charakterystycznie śmierdziuszkują (na plus dla psa, dla człowieka z wrażliwym nosem - niekoniecznie).\r\nW sam raz dla małego psiaka, a wkład ze żwaczy czyni, że są atrakcyjniejsze dla psa. \r\nJedyny minus - zaś mi się trafiło subtelnie naderwane opakowanie zewnętrzne.\r\nGeneralnie jednak - mój pies poleca! Zobacz wszystkie
8,89 zł

(8,89 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Kość wykonana z prasowanej cielęcej skóry - specjalnie preparowanej. Kość dla uatrakcyjnienia została nadziana mielonymi żwaczami.

Przysmaki z prasowanej cielęcej skóry są bardzo pożądanym dodatkiem diety dla psów. Poprzez gryzienie i żucie pies nie tylko odczuwa dużą satysfakcję, lecz przede wszystkiem usuwa płytkę i kamień nazębny - główną przyczynę chorób zębów i dziąseł oraz nieświeżego oddechu. Ponadto produkty z cielęcej skóry wymagają od psa intensywnego gryzienia i żucia, przez co wystarczą na dłużej.

 
Szczegóły produktu
TX-27623

Opis

Opakowanie
folia

Specyficzne kody

ean13
4011905276236

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
4,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(4/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Zamówiłyśmy dwie małe kości po 10 cm.\r\nGeneralnie produkt trochę się różni wizualnie od tego na zdjęciu - skóra jest grubsza i twardsza, do zawartości trudniej się dostać (dla mnie to mały minusik w porównaniu do konkurencyjnych produktów - można znaleźć jeszcze lepsze gryzaki ze żwaczami).\r\nZ wierzchu jest skóra, w środku żwacze - charakterystycznie śmierdziuszkują (na plus dla psa, dla człowieka z wrażliwym nosem - niekoniecznie).\r\nW sam raz dla małego psiaka, a wkład ze żwaczy czyni, że są atrakcyjniejsze dla psa. \r\nJedyny minus - zaś mi się trafiło subtelnie naderwane opakowanie zewnętrzne.\r\nGeneralnie jednak - mój pies poleca!

Strona: 1