karma animonda

Karma Animonda – połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny

Decydując się na wybór karmy, zarówno suchej, jak i mokrej dla Twojego zwierzęcia musisz wziąć pod uwagę jej skład. W tych produktach znajdziesz wszystko to, czego potrzebuje Twój pies i kot. W ofercie znajdują się karmy suche, mokre, przekąski, saszetki oraz karmy, które zaleca się stosować przy konkretnych dolegliwościach.

Mokra karma Animonda – bez konserwantów i sztucznych dodatków

Spore kawałki mięsa, dobry skład, karmy uzupełnione o witaminy potrzebne konkretnemu zwierzęciu – czy można chcieć czegoś więcej? Pies i kot z pewnością będą zadowolone z Twojego wyboru. Decydując się na mokre karmy Animonda możesz mieć pewność, że podajesz swojemu pupilowi to, co najlepsze.

Dlaczego właśnie karma Animonda?

Stawiamy na wysoką jakość produktów, które znajdują się w naszym sklepie, dlatego oferując Ci zakup suchej karmy Animonda lub przysmaków tego samego producenta, jesteśmy pewni ich zawartości. W naszej ofercie znajdziesz także karmy dostosowane do konkretnych dolegliwości: cukrzyca, zwyrodnienie stawów, kamienie moczowe, ostra biegunka oraz niewydolność nerek. Zadbaj o dobre samopoczucie swojego zwierzęcia.

Opinie

5
kuba dnia 2023-09-05 dodał komentarz o tytule: super karma dla psa

kupiłem przypadkiem na allegro, ale zostałem z tą marką na dłużej. W tym sklepie mają zdecydowanie największy wybór i dostępność.

5
Karolina dnia 2024-03-01 dodał komentarz o tytule: Drapak dla kota

Każdy drapak super jakości, bardzo wytrzymały