na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 32 elementów
Animonda Carny

Animonda Carny

Jedna z propozycji mokrych karm dla kota. Podobnie jak pozostałe produkty firmy bogata jest w wysokowartościowe, zdrowe składniki. Recepturę Animonda Carny opracowano przy konsultacji z ekspertami hodowli i właścicielami zwierząt, aby zagwarantować najwyższa jakoś i pełną satysfakcję.W szerokiej ofercie znajdują się różne rodzaje karmy dostosowanej do indywidualnych preferencji kota takich jak rasa, wiek czy waga. 

Animonda Carny Kitten 

Karma, która dzięki dopracowanej recepturze wspiera zdrowy rozwój kociąt. Wchodzące w skład karmy mięso najwyższej jakości jest nie tylko pożywne, ale z pewnością zasmakuje nawet najbardziej wybrednym kotom. Karma dla kota Animonda wolna jest od wszelkich ulepszaczy smaku, sztucznych barwników czy konserwantów. 

Animonda Carny Adult

To lekkostrawna karma przeznaczona dla dorosłych kotów bogata w substancje odżywcze. Dostępny jest szeroki wybór smaków takich jak wołowina, wołowina z sercem, kurczak czy wiele innych. Dzięki temu posiłki kota mogą być bardzo urozmaicone. 

Animonda Carny Senior

Karma przeznaczona dla kotów powyżej siódmego roku życia w formie łatwych do pogryzienia i stawienia kawałków. Dzięki temu starsze koty mogą mieć jak największy komfort jedzenia. 

Największym priorytetem dla firmy Animonda jest dbanie o naturalne odżywianie pupila i odpowiednie zrównoważenie składników. Receptura suchej karmy dla kota tworzona jest przy współpracy ze specjalistami. Dzięki dostosowaniu karmy Animonda Carmy do różnych kategorii wiekowych, kot może otrzymać na każdym etapie rozwoju wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Niezwykle szeroki wybór smaków gwarantuje, że posiłki pupila nigdy nie będą monotonne.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews Animonda Carny
5
Dudek dnia 2020-09-15 dodał komentarz o tytule: Warto dopłacić!
Opinia zweryfikowana zakupem

Może i nie jest to najtańsze rozwiązanie, ale przecież kot zasługuje na coś dobrego :) Przyznam, że pierwszy raz kupiłam animonda Carny. Dla kota z reguły wybierałam suchą karmę, ale odkąd zaczęłam przyglądać się etykietom, zmieniłam zdanie i wolę dopłacić do czegoś lepszego :)

5
Wiktor dnia 2020-09-21 dodał komentarz o tytule: Super karma!
Opinia zweryfikowana zakupem

Długo szukałem czegoś dobrego, bo mój kto lubi grymasić. Aktualnie mam animonda Carny. Opinie były ok, więc zamówiłem, a kot wszystko potwierdził. Miska opustoszała w kilka chwil, a to u niego rzadkość, nawet jak dostaje coś nowego.

5
Górski dnia 2020-09-28 dodał komentarz o tytule: Warte swojej ceny
Opinia zweryfikowana zakupem

Nie po raz pierwszy kupuję tutaj animonda Carny. Mokra karma dla kota ma super skład i można ją podawać nawet starszym kotom, które są bardziej wrażliwe.

5
Pawlak dnia 2020-10-08 dodał komentarz o tytule: 5 gwiazdek!
Opinia zweryfikowana zakupem

Dobra cena, szybka dostawa, wzorowy skład i różnorodność - animonda Carny po prostu rządzą!