Obroża skórzana

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 25 elementów
Obroża skórzana

Skórzane obroże dla psów są dużo bardziej wytrzymałe, niż materiałowe, oraz bardziej wygodne. Pod wpływem potu i ciepła ciała psa skórzane obroże dostosowują się swoją powierzchnią do ciała zwierzęcia i stają się miękkie i przyjemne w dotyku. Dzięki temu pies nie czuje obroży na swoim ciele i nie wprowadza ona żadnego dyskomfortu.

Skóra ponad inne materiały
Obroża skórzana dla psa jest więc nie tylko wygodna, ale także jak wspomnieliśmy wyżej niezwykle wytrzymała. W naszym sklepie sprzedawane są obroże z najwyższej jakości skóry. Wykonane są z ponadprzeciętną starannością, więc nie ma możliwości, że po roku użytkowania obroża się popruje lub naderwie. Oczywiście, w wyniku noszenia będą powstawały przetarcia na przykład od smyczy, jednak jest to całkowicie naturalne.

Skórzane obroże najwyższej jakości
Sprzedawane przez nas obroże są uszyte ze specjalistycznie zaimpregnowanej skóry - dzięki temu psich obroży nie trzeba pielęgnować, nie trzeba ich też w żaden sposób kosmetycznie kontrolować. Wystarczy porządne umycie delikatnymi detergentami, na które pies nie jest uczulony (absolutnie nie powinno się używać żadnych środków myjących na bazie alkoholu czy chloru, ponieważ naruszy to strukturę obroży i spowoduje jej zniszczenie, a psa narazi na nieprzyjemne, chemiczne zapachy i dyskomfort).