• -41%
CHICO żwirek SILIKONOWY dla kota
search
  • CHICO żwirek SILIKONOWY dla kota

CHICO żwirek SILIKONOWY dla kota

Producent
kod produktu CH 4082
(2) Średnia ocena: 5
Wybrałam ten żwirek silikonowy dla kota na spróbowanie, bo zawsze używałam bentonitowego. Chciałam sprawdzić, czy ten żwirek ma lepszą wchłanialność i czy skutecznie pochłania zapachy. Okazało się, że żwirek świetnie się sprawdza. Mój kot nie wysypuje go z kuwety i nie roznosi na łapkach, jak było w przypadku poprzedniego żwirku. Do tego żwirek pochłania doskonale wszystkie zapachy! Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do niewyjmowania kociego moczu z kuwety. Na szczęście w przypadku żwirku silikonowego nie jest to koniecznie, bo drobinki doskonale pochłaniają całą wilgoć. Zobacz wszystkie
23,99 zł
13,99 zł Zniżka 41%

(13,99 zł szt.)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 14,99 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

Wygodny w użyciu żwirek silikonowy dla kota

Czysta kuweta, wolna od brzydkich zapachów, brak rozsypanego żwirku – to marzenie każdego kociarza! Który z prezentowanych na rynku żwirków będzie najlepszy? Weź pod lupę silikonowy – nie zawiedziesz się, zwłaszcza jego chłonnością.

Często zdarza się, że właściciele kotów narzekają na potrzebę częstej wymiany kociej kuwety, ponieważ brzydki zapach nie pozwala im normalnie funkcjonować. Na szczęście nie w przypadku tego żwirku. Po użyciu tego produktu kuwetę możesz sprzątać nawet co 2-3 tygodnie. Brzmi zadowalająco?

Żwirek silikonowy dla kota, czyli chłonność i piękny zapach

Silikat, który wchodzi w skład tego produktu jest odpowiedzialny za pochłanianie cieczy i brzydkich zapachów. Mocz kota zostaje natychmiastowo zatrzymany w kryształkach, by w powietrzu nie unosiła się nieprzyjemna woń.

Jedną z większych zalet tego żwirku jest fakt, że o wiele rzadziej przykleja się on do kocich łap i nie zostaje rozniesiony po domu. Dodatkowo nie pyli, a więc nie doprowadza do podrażnienia układu oddechowego i oczu kota.

 

Szczegóły produktu
CH 4082
3024 Przedmioty

Opis

Rodzaj żwirku
silikonowy

Specyficzne kody

ean13
5907731340823

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Jest dobrej jakości

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Wybrałam ten żwirek silikonowy dla kota na spróbowanie, bo zawsze używałam bentonitowego. Chciałam sprawdzić, czy ten żwirek ma lepszą wchłanialność i czy skutecznie pochłania zapachy. Okazało się, że żwirek świetnie się sprawdza. Mój kot nie wysypuje go z kuwety i nie roznosi na łapkach, jak było w przypadku poprzedniego żwirku. Do tego żwirek pochłania doskonale wszystkie zapachy! Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do niewyjmowania kociego moczu z kuwety. Na szczęście w przypadku żwirku silikonowego nie jest to koniecznie, bo drobinki doskonale pochłaniają całą wilgoć.

Strona: 1