• -10%
CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
search
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda

CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda

Producent
kod produktu CH 1801
19,49 zł
17,49 zł Zniżka 10%

(17,49 zł szt.)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 19,49 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Lawenda to produkt dla kotów z klasą. Dzięki swojej wysokiej chłonności możesz zapomnieć o nieprzyjemnych zapachach z kociej kuwety. Jeśli go użyjesz, to od teraz będzie mógł unosić się z niej delikatny zapach subtelnej lawendy. To wyrazista nuta zapachowa, która jest przyjemna dla ludzi i nie odstrasza zwierząt. Z pewnością Twój kot nie będzie przed nim uciekał, tylko chętnie z niego skorzysta.

chico żwirek bentonitowy lawendowy przekrój

Dlaczego warto wybrać żwirek Chico z dodatkiem lawendowych granulek?

 • wytworzony z najlepszego białego bentonitu co zapewnia doskonałą higienę, rewelacyjne właściwości kontroli zapachu oraz atrakcyjny wygląd,
 • odpylony aż w 99,5% dzięki czemu unikniesz kurzu podczas korzystania i uzupełniania kuwety,
 • niewielkie granulki compact dzięki czemu super się zbryla, idealnie pochłania wigloć oraz jest ekonomiczny,
 • dodatek lawendowych granulek skutecznie redukuje nieprzyjemny zapach zastępując go przyjemnym, lawendowym uwielbianym także przez koty

chico żwirek lawendowy bentonitowy

Ekonomiczny i wygodny w użytkowaniu

Ten żwirek dla kota ma świetne własności zbrylające. Dzięki temu bardzo łatwo jest usunąć z niego kocie odchody bez zbędnego wyrzucania całej zawartości kuwety. To rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Wysoki poziom odpylenia żwirku sprawia, że nie trzeba obawiać się kurzu osiadającego na wszystkim, co znajduje się w pobliżu kuwety. To bardzo ważne, bo przecież pył dookoła niej może zdecydowanie utrudnić życie. Z tego powodu już na etapie produkcji ze żwirku usunięty zbędny pył, a zostawiono jedynie najlepszy biały bentonit. To żwirek, którego bez obaw można używać w domowych kuwetach bez pokryw,.

Delikatne granulki, przyjemne dla kocich łapek

Żwirek bentonitowy został wyprodukowany z myślą o komforcie Twojego kota. Z tego powodu jest przyjemny w dotyku dla jego delikatnych łapek. Jeśli dotąd martwiłeś się, że Twój kot nie lubi żwirku o ostrych krawędziach, to dzięki temu produktowi będziesz mógł zapomnieć o tym kłopocie.

Przyjemny lawendowy zapach

Posiada przyjemny, lawendowy zapach, który nie przeszkadza zwierzętom, a znacząco redukuje nieprzyjemne zapachy. Lawenda działa pobudzająco i zachęcająco na więkoszość kotów. Sprawi to, że będą chętniej korzystać z kuwety.

Wykonany z naturalnego, białego bentonitu

Bentonit to naturalny surowiec. Jest bezpieczny dla zwierząt. Nie powoduje alergii ani podrażnień, a przede wszystkim jest biodegradowalny i nie zanieczyszcza środowiska. Biały bentonit jest nie tylko ładny, wyróżnia się spośród innych bentonitów najlepszymi właściwościami absporpcyjnymi, pożądanymi w żwirkach dla kotów

Jak używać żwirku bentonitowego?

Żwirek bentonitowy Compact Lawenda należy wsypywać do kociej kuwety warstwą o grubości około 5 cm. Tyle wystarczy, by żwirek mógł wydajnie radzić sobie ze zbieraniem kociego moczu bez ryzyka tego, że utworzą się w kuwecie niewielkie kałuże. Z kuwety powinno się usuwać kocie odchody oraz zbrylony żwirek przy pomocy specjalnej łopatki. Pozwala ona na wygodne oddzielenie dużych części od drobnego żwirku. Dzięki temu czyste ziarno może pozostać w kuwecie i być ponownie wykorzystane. Na koniec sprzątania kuwetę powinno się uzupełnić czystym żwirkiem do odpowiedniej wysokości. To zapewni kotu czystość i wygodę podczas korzystania z kuwety po raz kolejny.

Wygodne opakowanie żwirku

Producent zadbał także o wygodne opakowanie. Żwirek każda paczka żwirku posiada wygodny uchwyt, a folia po rozcięciu nie rozrywa się bardziej, dzięki czemu można żwirek z łatwością przesypywać z opakowania.

wygone opakowanie żwirku bentonitowego chico

Szczegóły produktu
CH 1801
840 Przedmioty

Opis

Rodzaj żwirku
bentonitowy

Specyficzne kody

ean13
5902838918012

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)