• -7%
CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
search
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny
 • CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny

CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny

Producent
kod produktu CH 1803
18,39 zł
17,09 zł Zniżka 7%

(17,09 zł szt.)

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 18,39 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny to żwirek, który powinien przypaść do gustu każdemu miłośnikowi kotów. Doskonale radzi sobie z pochłanianiem wilgoci, a dodatek węgla aktywnego potęguje pochłanianie nieprzyjemnych zapachów. Stąd też żwirek doskonale sprawdza się we wszystkich rodzajach kuwet, nawet tych otwartych. Świetne właściwości zbrylające pozwalają na bardziej ekonomiczne wykorzystanie żwirku, co z kolei oznacza większe oszczędności w domowym budżecie.

chico zwirek bentonitowy z aktywnym weglem

Dlaczego warto wybrać żwirek Chico z dodatkiem Aktywnego Węgla?

 • wytworzony z najlepszego białego bentonitu co zapewnia doskonałą higienę, rewelacyjne właściwości kontroli zapachu oraz atrakcyjny wygląd,
 • odpylony aż w 99,5% dzięki czemu unikniesz kurzu podczas korzystania i uzupełniania kuwety,
 • niewielkie granulki compact dzięki czemu super się zbryla, idealnie pochłania wigloć oraz jest ekonomiczny,
 • dodatek granulek z aktywnym węglem sprawie, że zapachy z kociej kuwety zostaną zredukowane do absolutnego minimum

Wysoka chłonność

Żwirek został wytworzony z najlepszego białego bentonitu, wytworzonego z naturalnej skały osadowej. Jest zatem przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla zwierząt. Twój kot może korzystać z niego bez ryzyka uszkodzenia delikatnej skóry łapek czy też pojawienia się uczulenia.

Wysoka chłonność żwirku to zasługa ów białego bentonitu. Żwirki bentonitowe dostępne na rynku wytworzone są z różnych rodzajów bentonitów, jednak ten biały posiada najlepsze właściwości absporpcyjne czyli najbardziej pożądane w żwirkach dla kotów.

Zabrudzony żwirek zbryla się, co zdecydowanie ułatwia jego wyrzucenie przy pomocy specjalnej łopatki z dziurkami. Czysty żwirek pozostaje w kuwecie, zbrylony zbiera się na łopatce i można łatwo go wyrzucić do śmieci. Bardzo ważne jest też to, że wysoka chłonność jest związana z odpyleniem żwirku oraz kontrolą zapachu nieczystości, które na niego trafiają. To niezwykle ważne pod takim kątem, że zapachy są niezwykle uciążliwe i długo unoszą się w powietrzu nawet już po posprzątaniu kuwety. Stąd też dobrze jest używać żwirku, który skutecznie radzi sobie z zapachami.

zwirek zbrylajacy chico bentonitowy z weglem aktywnym

Dobry dla kota, przyjemny dla kocich łapek

W przypadku produktów dla zwierząt duże znaczenie ma także to, czy one im odpowiadają. To właśnie czworonogi są ostatecznymi testerami żwirku i często od ich zachowania zależy to, czy dany produkt zostanie zaakceptowany i zakupiony ponownie. CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny z pewnością można zaliczyć do produktów, które nie drażnią pupili. Żwirek jest przyjemny dla kocich łapek, które są przecież wrażliwe i łatwo je zranić. Do tego też nie ma intensywnego zapachu ani dodatków perfumowanych, więc może być używany w kuwetach kotów szczególnie wybrednych, które nie przepadają za obcymi zapachami. Wysoka chłonność ułatwia utrzymanie czystości, a dodatek węgla aktywnego redukuje do absolutnego minimum zapachy z kuwety. W końcu większość kotów nie przepada za korzystaniem z zanieczyszczonej kuwety i dbanie o jej higienę jest jednym z najważniejszych obowiązków właściciela kota.

Wygodny w użyciu i ekonomiczny

Koniecznie trzeba podkreślić, że CHICO żwirek BENTONITOWY Compact Węgiel Aktywny jest bardzo łatwy w użyciu. Dzięki wysokiej chłonności i superzbrylaniu usunięcie z kuwety zanieczyszczonych ziaren zajmie Ci tylko kilka chwil, a zbrylone kule łatwo będzie odseparować od czystego żwirku. Wyrzucasz tylko to co trzeba. Oczywiście po ich wyrzuceniu, pamiętaj o uzupełnieniu poziomu żwirku w kuwecie. Powinno być go około 5 cm po to, by zapewnić najwyższą chłonność i największą wygodę kota. Pamiętaj, by zużytego żwirku nie spłukiwać w toalecie, bo pod wpływem wody będzie on się jeszcze bardziej zbrylał i zapcha rury kanalizacyjne.

Producent zadbał także o wygodne opakowanie. Żwirek każda paczka żwirku posiada wygodny uchwyt, a folia po rozcięciu nie rozrywa się bardziej, dzięki czemu można żwirek z łatwością przesypywać z opakowania.

chico zwirek bentonity z weglem aktywnym raczki w opakowaniu

Szczegóły produktu
CH 1803
1028 Przedmioty

Opis

Rodzaj żwirku
bentonitowy

Specyficzne kody

ean13
5902838918036

Zobacz także

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)