• Brak na stanie
EXO TERRA żarówka compact REPTILE UVB 200 25W
search
  • EXO TERRA żarówka compact REPTILE UVB 200 25W
  • EXO TERRA żarówka compact REPTILE UVB 200 25W

EXO TERRA żarówka compact REPTILE UVB 200 25W

Producent
kod produktu EX-3416
(2) Średnia ocena: 5
Żarówka UVB doskonale sprawdziła się do mojego terrarium. To dużo lepszy wybór niż zwykła jarzeniówka. Żarówka doskonale doświetla terrarium i daje mojej agawie doskonałe warunki. Zdziwiło mnie, że po zastosowaniu nowej żarówki, moja agawa ma o wiele lepszy apetyt i w końcu przybrała na wadze. Zobacz wszystkie
161,49 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Wygodna żarówka UVB do Twojego akwarium

Jesteś szczęśliwym posiadaczem Agamy Brodatej? A może marzy Ci się zakup Żółwia Pustynnego? Decydując się na takie zwierzę musisz wziąć pod uwagę warunki, w których powinien być trzymany. Zbyt mała ilość dostarczanego światła lub zbyt niskie jego natężenie mogą skutkować chorobą kości i stawów oraz innymi dolegliwościami, a w tym braku witamin.

Rozświetl swoje terrarium - żarówka UVB

Prawidłowo dobrane oświetlenie sprawi, że zwierzę będzie miało lepszą kondycję oraz apetyt, dodatkowo poprawi syntezę witaminy D3. Poprawi się także metabolizm wapnia i będzie na tyle optymalny, by zwierzę było zdrowe.

Konieczność zastosowania żarówki UVB wiąże się z tym, że zwierzęta zamieszkałe na pustyni codziennie bezpośrednio na swoją skórę przyjmują sporą dawkę promieniowania słonecznego. Utrzymywanie ich w warunkach zbliżonych do naturalnych pozwoli dłużej cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.

Żarówka wyróżnia się głęboką penetracją i zalecana jest do terrariów z gęstym ekranem roślinnym i tych, które są wysokie.

Szczegóły produktu
EX-3416

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Jak dla mnie ta żarówka UVB jest niezawodna. Zawsze kupuję kilka naraz, aby mieć zapas na dłuższy czas. Żarówka może i trochę kosztuje, ale działa w terrarium tak długo, że ogólny koszt wychodzi taki, jak przy zakupie gorszych świetlówek. A na zwierzakach nie ma co oszczędzać.

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Żarówka UVB doskonale sprawdziła się do mojego terrarium. To dużo lepszy wybór niż zwykła jarzeniówka. Żarówka doskonale doświetla terrarium i daje mojej agawie doskonałe warunki. Zdziwiło mnie, że po zastosowaniu nowej żarówki, moja agawa ma o wiele lepszy apetyt i w końcu przybrała na wadze.

Strona: 1