Tropical sól akwarystyczna SANITAL +aloevera
search
  • Tropical sól akwarystyczna SANITAL +aloevera
  • Tropical sól akwarystyczna SANITAL +aloevera

Tropical sól akwarystyczna SANITAL +aloevera

Producent
kod produktu 07886
(2) Średnia ocena: 5
Sól akwarystyczna to niezbędnik, jeśli ma się w domu akwarium słonowodne. Rybki potrzebują odpowiedniego zasolenia, a sól akwarystyczna doskonale się do tego sprawdza. Do tego sól poprawia kondycję ryb i poprawia gojenie się małych ran u rybek. Ja często używam właśnie tej soli i uważam, że dobrze się sprawdza. Zobacz wszystkie
8,49 zł

(8,49 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

Sól akwarystyczna poprawi kondycję Twoich ryb!

Akwarystyka mogłaby wydawać się prostym i niewymagającym ogromnej wiedzy hobby. Jednak, aby prowadzić piękne i przede wszystkim czyste akwarium, ze zdrowymi rybkami i wyjątkową roślinnością należy skupić się na proponowanych już dodatkach.

Sól akwarystyczna, dlaczego jest taka ważna?

Dodatek aloesowy sprawia, że gojenie się uszkodzonego naskórka ryb (np. po transporcie) jest szybsze, a układ odpornościowy działa sprawniej. Sól akwarystyczna ma szerokie zastosowanie – po częstych podmianach wody, pomaga zwalczać ospę ryb, stosowana do kąpieli, gdy zauważy się gorszą kondycję rybek.

Sól akwarystyczną stosuje się także po to, by zasolić wodę. Niektóre odmiany ryb potrzebują lekko zasolonej wody np. molinezja. Przy stosowaniu soli akwarystycznej pamiętaj o właściwych proporcjach i weź pod uwagę gatunki rybek z Twoim akwarium – na niektóre z nich zasolona woda może wpłynąć niekorzystnie.

Szczegóły produktu
07886
80 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
dla zdrowia ryb
Rodzaj produktu
sól akwarystyczna
Opakowanie pokarmu
opakowanie oryginalne

Specyficzne kody

ean13
5900469803233

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Zawsze kupuję tę sól akwarystyczną, bo wiem, że bardzo dobrze się sprawdza. Stan ryb naprawdę znacznie się poprawia po użyciu tej soli, więc polecam ją każdemu z tym problemem. \r\n

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Sól akwarystyczna to niezbędnik, jeśli ma się w domu akwarium słonowodne. Rybki potrzebują odpowiedniego zasolenia, a sól akwarystyczna doskonale się do tego sprawdza. Do tego sól poprawia kondycję ryb i poprawia gojenie się małych ran u rybek. Ja często używam właśnie tej soli i uważam, że dobrze się sprawdza.

Strona: 1