Tropical ICHTIO-VIT
search
  • Tropical ICHTIO-VIT
  • Tropical ICHTIO-VIT
  • Tropical ICHTIO-VIT
  • Tropical ICHTIO-VIT
  • Tropical ICHTIO-VIT

Tropical ICHTIO-VIT

Producent
kod produktu 12304
6,79 zł

(6,79 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wybierz
Wybierz
X
Wysyłka tego produktu w czasie: do 24h

ICHTIO-VIT wieloskładnikowy, podstawowy pokarm płatkowany

Wieloskładnikowy pokarm w formie płatkowanej, otrzymany z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników pochodzenia zwierzęcego i roślinnego. Przeznaczony do codziennego karmienia ryb wszystkożernych. Optymalnie zbilansowany skład oraz odpowiedni zestaw witamin i mikroelementów zapewnia prawidłowy wzrost i rozwój ryb, jednocześnie pokrywając ich potrzeby energetyczne. Ichtio-vit jest szczególnie chętnie wykorzystywany w profesjonalnych hodowlach wraz ze specjalistycznymi pokarmami z linii premium i profesjonalnej. W celu zapewnienia rybom urozmaiconej diety Ichtio-vit może być stosowany łącznie z pokarmami roślinnymi i wybarwiającymi z linii standardowej, np. Bio-vit i Ovo-vit lub podobnymi pokarmami z linii premium, np. Vegetable i Vitality & Color.

AlleZoo Radzi:

  1. Podstawową kwestią w przypadku wyboru karmy dla ryb akwariowych jest dbałość o jej zróżnicowanie. Rybki podobnie jak ludzie potrzebują zróżnicowanej diety. To podstawowa kwestia jeśli zależy nam na sukcesie hodowlanym.
  2. Kupując pokarm dla ryb akwariowych powinniśmy dobrać taki, który będzie dobry dla danego gatunku, dostarczy im wszystkich niezbędnych mikro- i makroelementów oraz nie zanieczyści wody w akwarium poprzez resztki niezjezdzonego pokarmu (dlatego odpowiedni dobór jest ważny).
  3. Kupując pokarm dla ryb akwariowych powinniśmy przede wszystkim wiedzieć, czy są to ryby roślinożerne, mięsożerne czy wszystkożerne. Większość popularnych gatunków rybek akwariowych może jeść zarówno produkty pochodzenia roślinnego, jak i zwierzęcego, należy jednak dokładnie sprawdzić, jak jest w przypadku naszych.
  4. Karma dla ryb dostępna jest na rynku w różnych formach. Najbardziej rozpowszechniony pokarm dla rybek to płatki (jak np. Tropical Ichtio Vit), które początkowo utrzymują się na lustrze wody, a potem nią nasiąkają i opadają na dno. To sprawia, że doskonale nadają się zarówno dla ryb pływających tuż przy powierzchni wody jak i tych, które wolą większe głębokości.

Pokarm dla rybek Ichtio Vit to pokarm wieloskładnikowy, uniwersalny stanowiący podstawę żywienia.

Uzupełnij Tropical Ichtio Vit granulatem dla ryb

Warto nie poprzestawać na tej podstawowej karmie, lecz uzupełniać i różnicować dietę na przykład o pokarm granulowany dla ryb. Niewątpliwą zaletą granulatów jest ich duża wydajność. Możemy zakupić granulat pływający lub tonący, w zależności od tego, w której części akwarium żerują nasze ryby. Tabletki są przeznaczone dla gatunków o bardzo specyficznych potrzebach, możemy je przykleić w dowolnym miejscu akwarium. Ciekawym urozmaiceniem diety będą również pałeczki, które swoim wyglądem imitują wodne owady, larwy, co sprawia, że są bardzo atrakcyjne dla mięsożerców.

Polecamy: Pokarm granulowany dla ryb Chico

Szczegóły produktu
12304
442 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie pokarmu
dla wszystkich ryb
Właściwości pokarmu
podstawowy/uzupełniający
Opakowanie pokarmu
opakowanie oryginalne

Specyficzne kody

ean13
5900469770030

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)