• Brak na stanie
Sumplast KOTNIK dla ryb
search
  • Sumplast KOTNIK dla ryb
  • Sumplast KOTNIK dla ryb
  • Sumplast KOTNIK dla ryb
  • Sumplast KOTNIK dla ryb

Sumplast KOTNIK dla ryb

Producent
kod produktu 798
(2) Średnia ocena: 5
Dobrze sprawdził się u mnie ten kotnik dla rybek wykonany z plastiku. Wcześniej miałem kotnik z siatki, ale szybko się zniszczył, więc wybrałem bardziej solidną wersję. Ten kotnik pozwolił mi na uratowanie przed zjedzeniem niezliczoną ilość ryb. Doskonały wybór na ochronę małych rybek, kiedy nie ma się osobnego akwarium na ich przetransportowanie. Zobacz wszystkie
11,69 zł

(11,69 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Bezpieczeństwo i wygoda, czyli sprytny kotnik dla rybek

Jeśli marzysz o powiększeniu swojej rybiej rodziny lub wiesz, że jedna z nich jest już w ciąży, warto zastanowić się nad zastosowaniem popularnego kotnika. Jego zadaniem jest odseparowanie ryby w ciąży od reszty pływającej w akwarium, a później oddzielenie matki od narybku. Po porodzie inne osobniki mogłyby zjeść młody narybek – by tego uniknąć stosuje się właśnie taki kotnik.

Kotnik dla rybek. Akcesorium, którego potrzebuje każdy właściciel akwarium

Zainstalowanie produktu w akwarium jest banalnie proste – kotnik posiada haczyki, które mocuje się na szybie akwarium. Obserwacja narybku i jego rozwoju może okazać się jednym z najpiękniejszych doświadczeń akwarystycznych.

Kotnik najczęściej świetnie sprawdza się w parze z kojcem – rodzącą matkę umieszcza się w kotniku, a ten wkłada się do nieco większego kojca. Mały narybek będzie miał dostęp zarówno do kojca, jak i kotnika, jednak matka pozostanie tylko w tej mniejszej części. Takie rozwiązanie cieszy się sporą popularnością i zapewnia bezpieczeństwo zarówno dla nowo narodzonych rybek, jak i dla matki.

Całość została wykonana z nietoksycznego, bezpiecznego plastiku.

Wymiary kotnika to:
wysokość: 8,5 cm
długość: 13,8 cm
szerokość: 8,5 cm

Szczegóły produktu
798

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Jeśli chcesz uchować małe rybki, a masz ryby żyworodne, to kotnik jest niezbędny! Do dziś pamiętam, jak ojciec założył mi pierwsze akwarium z gupikami i pierwsze narodziny. W sumie chyba bardziej pamiętam to, że z co najmniej 30 rybek przeżyły dwie. Tylko moim zdaniem dla gupików lepszy byłby siatkowy kotnik, bo rybki są malutkie.

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Dobrze sprawdził się u mnie ten kotnik dla rybek wykonany z plastiku. Wcześniej miałem kotnik z siatki, ale szybko się zniszczył, więc wybrałem bardziej solidną wersję. Ten kotnik pozwolił mi na uratowanie przed zjedzeniem niezliczoną ilość ryb. Doskonały wybór na ochronę małych rybek, kiedy nie ma się osobnego akwarium na ich przetransportowanie.

Strona: 1