• Brak na stanie
MARINA Kotnik siatkowy
search
  • MARINA Kotnik siatkowy

MARINA Kotnik siatkowy

Producent
kod produktu AH-9345
(1) Średnia ocena: 5
Powiem szczerze, że jeszcze mało wiem o akwarystyce, bo dopiero od kilku miesięcy mam moje pierwsze akwarium. Nie spodziewałem się, że przy rybkach jest aż tyle roboty, ale jestem bardzo zadowolony z wyboru :) Kupiłem ten kotnik siatkowy, bo mam gupiki, a one są żyworodne i zjadają rybki po porodzie. Zobacz wszystkie
19,19 zł

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Kotnik jest niezbędnym narzędziem dla każdego akwarysty, który planuje rozmnożyć swoje małe pociechy. Pomaga on w odseparowaniu narybku od matki lub w poddaniu kwarantannie chorych rybek. Ten kotnik dla ryb wykonano ze specjalnej, bezpiecznej dla narybku siatki na wygodnym stelażu, dlatego będzie doskonały do Twojego akwarium.

Kotnik siatkowy dla Twojego narybku

Kotnik siatkowy pomoże Ci w odseparowaniu narybku od matki. Pozwoli Ci także na obserwację rozwoju narybku, aż do momentu osiągnięcia odpowiedniego rozmiaru, żeby wpuścić je do głównego akwarium. Po zakończonym porodzie można wyłowić i odseparować matkę od narybku, i dzięki temu zadbać o bezpieczeństwo małych rybek. Kotnik jest prosty w obsłudze i bezpieczny dla narybku.

Zadbaj o bezpieczeństwo narybku z kotnikiem siatkowym.

Szczegóły produktu
AH-9345

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Powiem szczerze, że jeszcze mało wiem o akwarystyce, bo dopiero od kilku miesięcy mam moje pierwsze akwarium. Nie spodziewałem się, że przy rybkach jest aż tyle roboty, ale jestem bardzo zadowolony z wyboru :) Kupiłem ten kotnik siatkowy, bo mam gupiki, a one są żyworodne i zjadają rybki po porodzie.

Strona: 1