• Brak na stanie
Dolina Noteci Premium MAŁE RASY JUNIOR Pakiet MIX smaków 20x185g
search
  • Dolina Noteci Premium MAŁE RASY JUNIOR Pakiet MIX smaków 20x185g
  • Dolina Noteci Premium MAŁE RASY JUNIOR Pakiet MIX smaków 20x185g

Dolina Noteci Premium MAŁE RASY JUNIOR Pakiet MIX smaków 20x185g

Producent
kod produktu DOL_ZESTAW_2_1
(2) Średnia ocena: 5
Mój piesek przepada za tym daniem Zobacz wszystkie
124,99 zł

(33,78 zł kg)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

DOLINA NOTECI PREMIUM MAŁE RASY JUNIOR PAKIET 20X185G

Zestaw zawiera:

  • 5 x Małe Rasy Junior z Kurczakiem, Wątróbką i Cielęciną
  • 5 x Małe Rasy Junior z Indykiem i Gęsią
  • 5 x Małe Rasy Junior z Żołądkami i Jagnięciną
  • 5 x Małe Rasy Junior z Królikiem i Jeleniem

Zdrowie i dobra kondycja każdego psa zależą w dużej mierze od podawanego mu pożywienia. Dieta szczeniąt małych ras jest szczególnie wymagająca. Ich układ pokarmowy jest o wiele bardziej delikatny niż u psów większych ras. Z drugiej strony ich dieta powinna być na tyle urozmaicona, by dostarczać im wszystkich ważnych mikroelementów potrzebnych dla rozwoju. Odpowiednim pokarmem dla nich będą posiłki DOLINA NOTECI PREMIUM MAŁE RASY JUNIOR.

Jak powinna wyglądać dieta szczeniąt małych ras?

Młode psy małych ras posiadają dość specyficzne wymagania żywieniowe. W pierwszych tygodniach życia ich podstawowy pokarm stanowi mleko matki. Dopiero później (4-6 tydzień życia) stopniowo powinniśmy zacząć podawać im karmę dla szczeniąt.

Psy małych ras cechuje szybki metabolizm, jednocześnie ich układ pokarmowy jest bardzo delikatny. Z tego powodu powinniśmy wybierać karmę dostarczającą dużą ilość energii i serwować jej małe porcje wiele razy w ciągu doby. Około szóstego - dziewiątego miesiąca życia warto zacząć podawać karmę dla psów dorosłych.

Dolina Noteci Premium Małe rasy junior

W ofercie różnych firm znajdziemy oczywiście pojedyncze produkty, które będą odpowiednie dla młodych psów małych ras. W trosce o zbilansowaną dietę naszych podopiecznych, warto jednak sięgnąć po karmę, która została przygotowana specjalnie z myślą dla nich.

Takie właśnie są produkty z serii Dolina Noteci Małe Rasy Junior, które z powodzeniem mogą być stosowane jako karma pełnoporcjowa. W przeciwieństwie do pokarmów innych producentów, karma ta jest bogatym źródłem cennych aminokwasów: lizyny i leucyny. W składzie dominuje mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, które zapewniają odpowiednią zawartość białka. Oprócz tego ważnym elementem każdej z karm są warzywa, które zapewniają odpowiednią dawkę witamin i mikroelementów.

Karma Dolina Noteci Premium Małe Rasy Junior pomoże zadbać Państwu o zdrową, zbilansowaną dietę psa dostosowaną do jego potrzeb. Dzięki temu pies będzie silny i pełen energii, a jego sierść gęsta, gładka i błyszcząca. Zamawiając pakiet możemy serwować psu na zmianę różne smaki by przekonać się, które przypadną mu do gustu najbardziej.

Szczegóły produktu
DOL_ZESTAW_2_1

Opis

Liczba sztuk w zestawie
20
Waga produktu
więcej niż 1250g
Wielkość psa
Small / Mała rasa
Linia
Premium
Wiek
Junior/Puppy
Rodzaj produktu
puszka

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 2 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

smaczne i pyszne

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Mój piesek przepada za tym daniem

Strona: 1