Kupuj w AlleZoo i nie płać za wysyłkę!

Wszystkie zamówienia powyżej 99 zł oraz zamówienia posiadające przynajmniej jeden produkt oznaczony ikonką 

Wysyłamy Gratis!
(dotyczy wybranych form dostawy, opłaconych z góry)* 

Formy wysyłki w sklepie internetowym AlleZoo

Rodzaj wysyłki Forma płatności Zamówienia poniżej 99zł Zamówienia powyżej 99zł oraz mniejsze posiadające produkt oznaczony "Wysyłka Gratis"
Paczka48 z odbiorem w punkcie 1

przelew tradycyjny, transferuj.pl, mRaty  7,90 zł 0 zł
przy odbiorze 12,90 zł 5 zł
Paczka48 dostawa pod wskazany adres 2

przelew tradycyjny, transferuj.pl, mRaty  12,99 zł 2 zł
przy odbiorze 17,99 zł 7 zł
Paczkomaty 24/7 3

przelew tradycyjny, transferuj.pl, mRaty  9,99 zł 0 zł
przy odbiorze 14,99 zł 5 zł
Kurier Inpost 4

przelew tradycyjny, transferuj.pl, mRaty  11,99 zł 0 zł
przy odbiorze 16,99 zł 5 zł
Kurier DPD 5

przelew tradycyjny, transferuj.pl, mRaty  13,99 zł 3 zł
przy odbiorze 18,99 zł 8 zł

* Koszty dostawy wyliczane są wg. wartości zamówienia i przeliczane bezpośrednio w koszyku. Kupujący za wysyłkę płaci tylko raz lub nie płaci wcale (darmowa wysyłka realizowana jest tylko przez usługi: Paczka48 z odbiorem w punkcie, Paczkomaty 24/7 i Kurier Inpost przy zapłacie z góry za zamówienie). Do otrzymania darmowej dostawy wystarczy spełnienie tylko jednego wskazanego elementu np. poprzez zakupienie oznaczonego produktu ikonką "wysyłka gratis" nie trzeba przekraczać kwoty 99 zł.

1 Przesyłka zostaje nadana do wybranej placówki Poczty Polskiej, gdzie też należy ją odebrać. Odbiorca o możliwości odbioru zostaje poinformowany poprzez sms oraz e-mail. Czas dostawy: 24-48h (dni robocze)
2 Przesyłka z dostawą pod wskazany adres przez listonosza Poczty Polskiej. W przypadku nie zastania odbiorcy pod wskazanym adresem, pozostawiane jest awizo ze wskazaniem placówki Poczty Polskiej, w której należy przesyłkę odebrać. Czas dostawy: 24-48h (dni robocze)
3 Przesyłka doręczana do wskazanego Paczkomatu. O możliwości odbioru odbiorca zostaje poinformowany poprzez sms oraz e-mail. Czas dostawy: 25-72h (Paczkomaty Inpost są czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu)
Przesyłka dostarczana przez firmę kurierską Inpost pod wskazany adres. Czas dostawy 24-48h. Odbiorca jest na bieżąco informowany o statusie przesyłki.
Przesyłka dostarczana przez firmę kurierską DPD pod wskazany adres. Czas dostawy 24-48h. Odbiorca jest na bieżąco informowany o statusie przesyłki.


Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij