ferplast

Ferplast – najwyższa jakość i zadowolenie klientów

Produkty Ferplast odznaczają się wysoką jakością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Marka działa na zoologicznym rynku już od ponad 40 lat, dlatego decydując się na te produkty możesz mieć pewność, że wybierzesz właściwie. Oferta producenta jest bardzo bogata, dlatego niezależnie od tego, jakie zwierzę posiadasz z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Ferplast, marka uwielbiana przez właścicieli gryzoni

W środowisku osób, które pod swoją opieką mają gryzonie np. szczury, myszoskoczki, szynszyle, chomiki lub koszatniczki, znajdzie się wiele zwolenników marki Ferplast. Dobrej jakości malowane klatki wytrzymują działanie gryzoniowych zębów, transportery wytrzymują podróże z jednego końca Polski na drugi. W ofercie tego producenta można znaleźć także poidełka, miski, tarasy do klatek i wiele innych gadżetów, które ułatwiają opiekę nad tymi małymi, lecz wdzięcznymi zwierzętami.

Dla każdego coś dobrego, czyli bogata oferta Ferplast

Ferplast oferuje także gadżety dla posiadaczy psów, kotów, rybek i ptaków. Każdy produkt wychodzący spod tej marki jest bezpieczny i nietoksyczny, niezwykle trwały i wyjątkowy w swoim wyglądzie. Postaw na komfort i zadowolenie swojego pupila.

FERPLAST Poidełko dla gryzoni

FERPLAST Poidełko dla gryzoni

10,99 zł
Wybierz
Wybierz
x
(2)
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Opinie

5
kuba dnia 2023-09-05 dodał komentarz o tytule: super karma dla psa

kupiłem przypadkiem na allegro, ale zostałem z tą marką na dłużej. W tym sklepie mają zdecydowanie największy wybór i dostępność.

5
Karolina dnia 2024-03-01 dodał komentarz o tytule: Drapak dla kota

Każdy drapak super jakości, bardzo wytrzymały