KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Szelki norweskie dla psa

Aktywne filtry

TRIXIE Szelki dla psa JULIUS K9 neonowe

TRIXIE Szelki dla psa JULIUS K9 neonowe

281,69 zł

(281,69 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie
Chico TREND Szelki K-TYPE Czarne

Chico TREND Szelki K-TYPE Czarne

45,49 zł

(45,49 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
do 24h

Szelki norweskie - dostojne i wyciszające

Twoje wielkie psisko potrzebuje ruchu tak samo jak Ty. Choć lubi położyć się na siedzisku w salonie i pogrążyć się w wielogodzinnej w zadumie, przychodzi w końcu czas na spacer. Jeśli potrzebujesz pewności, że podczas wędrówek w parku nie będzie stanowić zagrożenia dla przechodniów, również zażywających tam rekreacji, wypróbuj szelki norweskie dla psa. Zapewnią Twojemu psu pełną swobodę ruchów na luźnej smyczy. Stabilny przedni pas zadba o klatkę piersiową i nie utrudni ruchu przednimi łapami. Odpowiedni model szelek to klucz do udanych spacerów w psem. Zadbaj, by Twój psiak pokochał wasze wspólne codzienne spacery. 

Dla jakich psów szelki norweskie?

Ten rodzaj szelek jest polecany dla czworonogów, które lubią chodzić na smyczy, a jednocześnie nie mają w zwyczaju, by się ciągnąć, goniąc wrony i rowerzystów. Zapewnią Twojemu psu swobodę ruchów, mimo że będą znajdować się na jego klatce piersiowej. Możliwość regulacji zapewni wygodę i komfort. 

W naszym asortymencie polecamy dla nich szelki norweskie z mocno zabudowanym grzbietem. Czemu to takie ważne? Ponieważ takie ułożenie materiału daje psu lepszą świadomość własnego ciała (propriorecepcję), a tym samym bardziej go wycisza. Choć zdarzają się osoby, które boją się psów, możecie być pewni, że wielki pies, kroczący dostojnie wraz z panem, wzbudzi w nich respekt, ale nie paniczny strach. Solidne szelki na klatce piersiowej psa utwierdzą w przekonaniu, że pies nie wyrwie się ze smyczy. Duży pies ma wzbudzać respekt, a nie strach. Dzięki porządnym szelkom, możemy zaoszczędzić przechodniom sporo stresu.  

Szelki norweskie to wygoda nie tylko dla psów, ale także dla ich właścicieli - łatwe w zakładaniu, prócz metalowego zaczepu na smycz, dodatkowo mają rączkę na grzbiecie, co pomaga przytrzymać czworonożnego przyjaciela przy sobie. Konstrukcją przypominają uprząż dla konia - składają się z podbrzusznika i napierśnika - i podobnie jak w przypadku tych szlachetnych zwierząt nie ograniczają ruchów, mimo że zakrywają klatkę piersiową. Wykonane są w ten sposób, by podczas spaceru nie naciskały krtani ani nie blokowały przednich łap. Zakłada się je szybko i sprawnie. Jest to bardzo ważne. Oszczędność czasu przy długich spacerach kilka razy dziennie jest na wagę złota, zwłaszcza dla osób zapracowanych. Warto zadbać o jakość spacerów ze swoim psem. Dla czworonogów to najważniejsza aktywność w ciągu dnia.  

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego psa

Prócz wygodnej i bezuciskowej tkaniny, użytej do ich produkcji, dodatkową zaletą szelek norweskich, znajdujących się w naszym sklepie, jest materiał odblaskowy dodany do uprzęży i smyczy, a także do odblaskowej poduszeczki pod szyją. Dzięki temu pies jest z daleka widoczny nawet na ciemnej drodze - w końcu naszym klientom zależy na jego zdrowiu i bezpieczeństwie. Bezpieczeństwo podczas spacerów to absolutna podstawa! Nigdy nie wiesz, kiedy Twój pies zareaguje w sposób, który sprawi, że stracisz panowanie. Podczas spaceru pies narażony jest na mnóstwo bodźców, które mogą go przestraszyć. Niektórych reakcji czworonoga nie możesz sam przewidzieć.

Dla właścicieli psów ważny jest również optymalny rozmiar szelek dla ich pupila, ale i tutaj przychodzimy z pomocą - szelki Chico Trend K-Type rozpoczynają się od rozmiaru XS, a szelki Julius sięgają nawet do rozmiaru 4XL! Wypróbuj je dla twojego czworonożnego przyjaciela. Swoboda ruchów podczas spaceru jest kluczowa dla Twojego psa. Zwłaszcza, że wspólne spacery to jedna z najważniejszych czynności w ciągu dnia jego dnia. Jeśli chcesz zapewnić swojemu psu wszystko co najlepsze, postaw na bezpieczne i wygodne szelki! Nie tylko będą świetnie prezentować się na ciele psa, ale zapewnią mu przede wszystkim bezpieczeństwo.