KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

Filtruj według

Marka

Marka

POKAŻ WYNIKI

Smycz dla psa do samochodu

Aktywne filtry

TRIXIE Smycz do szelek SAMOCHODOWYCH

TRIXIE Smycz do szelek SAMOCHODOWYCH

18,09 zł

(18,09 zł szt.)

Wybierz
Wybierz
x
  • Brak na stanie
Brak na stanie

Smycz dla psa do samochodu

Zwierzęta domowe bardzo różnie reagują na sytuację bycia przewożonym zamkniętym w samochodzie w czasie jazdy. Niektóre z nich znoszą drogę spokojnie, niestety dla bardzo wielu oznacza to olbrzymi stres. Z tego powodu właściciele czworonogów poszukują sposobów na to, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort jazdy. Idealnym rozwiązaniem może być smycz dla psa do samochodu dostępna w tym dziale.

Smycz dla psa do samochodu - bezpieczeństwo i wygoda w czasie jazdy

Małe zwierzęta możemy wygodnie zabierać do samochodu umieszczone w transporterach, klatkach czy specjalnych torbach. W przypadku psa, zwłaszcza dużego i lubiącego swobodę i ruch, jedynie powodowałoby to dyskomfort. Z drugiej jednak strony pies puszczony wolno w samochodzie może stanowić zagrożenie dla siebie, a także kierowcy, pasażerów i innych uczestników ruchu. Nawet gdy pies zwykle jest spokojny, nigdy nie wiemy, w jaki sposób się zachowa się pod wpływem stresu, słysząc hałas z ulicy lub gdy samochód nagle gwałtownie wyhamuje.

Z tego powodu idealnym rozwiązaniem będzie smycz na pasy do auta. Dzięki niej pies będzie siedział spokojnie w fotelu w czasie jazdy, przypięty do pasa bezpieczeństwa. Nie będziemy musieli się obawiać że nagle zerwie się czy zacznie przeszkadzać kierowcy. Smycz pełni również podobną funkcję jak zapięte pasy bezpieczeństwa w przypadku człowieka, gdy dochodzi do wypadku.

Wysokiej jakości smycz na pasy do auta dla psów w ofercie sklepu AlleZoo

W ofercie sklepu AlleZoo znajdziesz mocne, wysokiej jakości smycze, które dają gwarancję, że pies nie zerwie się przy gwałtownym ruchu. Oferujemy smycze do samochodu o różnych długościach, z możliwością regulacji. To sprawi, że będą one odpowiednie zarówno w przypadku mniejszych, jak i większych psów. Karabińczyk umożliwia łatwe i niezawodne przypięcie do pasów i obroży lub szelek. Metalowe elementy sprawiają, że smycze są bardzo wytrzymałe. Będą one pasowały do większości modeli samochodów, które posiadają standardowe pasy bezpieczeństwa. Doskonale sprawdzą się gdy zabierasz psa do weterynarza lub na wakacyjną wyprawę.