Smycze Flexi

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Smycze Flexi
5
Sławomir dnia 2020-09-23 dodał komentarz o tytule: Kupiłem smycz
Opinia zweryfikowana zakupem

Zazwyczaj myślałem sobie, że smycz to tylko smycz i nie warto tracić czasu na wybieranie konkretnej, ale przez takie myślenie mój piesek nagle zerwał się ze smyczy i ganiałem go dobrą godzinę, zanim łaskawie raczył zaczekać. Nigdy więcej... Kupiłem smycz flexi i teraz jest o niebo lepiej.

5
jakub nowak dnia 2020-10-22 dodał komentarz o tytule: Bardzo dobra smycz
Opinia zweryfikowana zakupem

Smycz flexi mini okazała się strzałem w 10! Idealna na długie i krótkie spacery, dla mojego yorka był to idealny wybór, spacery są o wiele przyjemniejsze dla mnie, jak i dla mojego pupilka.

5
Maria Piotrowska dnia 2020-10-26 dodał komentarz o tytule: Kupiłam już dwie!
Opinia zweryfikowana zakupem

Smycze flexi, jakie u Was zakupiłam okazały się najlepszym wyborem dla moich chartów, nigdy nie pomyślałabym, że to właśnie od odpowiedniej smyczy zależy jakość spacerów. Polecam i pozdrawiam! :)

5
Aleksandra Nowak dnia 2020-12-04 dodał komentarz o tytule: Najlepsza dla mojego psa
Opinia zweryfikowana zakupem

Smycz dla psa Flexi jest idealna na krótkie i długie spacery z moim pupilem. Jest trwała i mocna. W dodatku mój pies praktycznie nie czuje, że jest na smyczy. To zdecydowanie był mój najlepszy wybór.

5
artur.ski dnia 2020-12-10 dodał komentarz o tytule: Bardzo solidna
Opinia zweryfikowana zakupem

Jakiś czas temu kupiłem dwie smycze dla psa Flexi. To bardzo trwałe produkty idealne dla moich rozbrykanych owczarków niemieckich. AlleZoo, jesteście niezastąpieni :)