KATEGORIE
FILTRY

Kategorie

  • Kategoria

Filtry

POKAŻ WYNIKI

Szelki do nauki dla psa

No products available yet

Stay tuned! More products will be shown here as they are added.

Szelki do nauki dla psa – postaw na przyjemne spacery

Twój niepokorny szczeniak szarpie i wyrywa się przy próbach prowadzenia na smyczy? A może gwałtownie zrywa się w czasie spaceru, gdy zobaczy jakieś małe zwierze? Szelki do nauki dla psa pozwolą na bezbolesne przyuczenie czworonoga, jak zachowywać się w czasie spacerów. Im wcześniej rozpocznie się takie praktyki, tym lepiej, ponieważ młode zwierzęta dużo łatwiej przyswajają nowe nawyki. Dzięki naszym szelkom Twój przyjaciel w bezbolesny sposób przyzwyczai się do chodzenia przy nodze właściciela, a spacery ograniczą się do przyjemności dla obu stron. Trzeba pamiętać, aby odpowiednio dobrać rozmiar adekwatny do wielkości psa – dzięki temu wyeliminujemy ryzyko obtarć i innych przykrych sytuacji. Postaw na rozwiązania popularne wśród hodowców i ekspertów od psiej behawiorystyki.

Szelki do nauki dla psa najwyższej jakości – w trosce o komfort Twojego czworonoga

Szelki do nauki dla psa z oferty Allezoo spełnią oczekiwania zarówno właścicieli, jak i czworonogów. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tkanin i materiałów stanowią najlepszy sposób przyuczenia zwierzęcia do dyscypliny w czasie spaceru. Całkowicie bezstresowy i bezbolesny proces możliwy jest dzięki specjalnym ochraniaczom, w jakie wyposażone są szelki. Nasza kadra składa się z miłośników psów, kotów i innych futrzaków, a do wykonywanej pracy podchodzimy z pasją. Dzięki temu dostajesz gwarancję, że w Twoje ręce trafiają tylko najlepsze produkty. Postaw na doświadczenie i renomę – zaufały nam już setki klientów!

Opinie

5
Pawłowski dnia 2019-10-04 dodał komentarz o tytule: Szelki dla krnąbrnego psiaka

Zdecydowałam się na to, aby wziąć psa ze schroniska. Niestety okazało się, że psiak jest po prostu niewychowany i miałam problemy nawet z chodzeniem z nim na smyczy. Szelki do nauki chodzenia dla psa naprawdę pomogły! Jest coraz lepiej!

5
Ada93 dnia 2020-02-07 dodał komentarz o tytule: W końcu chodzimy na smyczy

Jak dowiedziałam się o czymś takim, jak szelki dla psa do nauki chodzenia na smyczy to od razu musiałam je kupić. Okazało się, że wybranie szelek pomogło mojemu psiakowi nauczyć się chodzić na smyczy

5
Kamil98 dnia 2020-04-06 dodał komentarz o tytule: Szelki dla psiego rozrabiaki

Z poprzednim psem nie mieliśmy takiego problemu jak z obecnym. Jest bardzo żywiołowy i nieposłuszny, dlatego musieliśmy kupić szelki dla psa do nauki chodzenia na smyczy. Idzie nam coraz lepiej!

5
Wróbel dnia 2020-04-07 dodał komentarz o tytule: Dobre szelki

W AlleZoo znalazłem wysokiej jakości szelki dla psa do nauki chodzenia przy nodze. Mam nadzieję, że w końcu i mój pies się tego nauczy!

5
Gabriela Jankowska dnia 2020-05-19 dodał komentarz o tytule: Kupiłam szelki

Mam szczeniaczka i już mu zamówiłam szelki do nauki dla psa. Mieliśmy zaczynać trening od następnego tygodnia, ale szelki przyszły szybciej niż się spodziewałam!