Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

  Dławik dla psa

  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Dławik dla psa

  Dławik dla psa – pomoc w szkoleniu

  Sama nazwa dławik dla psa, może kojarzyć się dość nieprzyjemnie, chociaż wystarczy dowiedzieć się, jak dławik działa, a okazuje się on nieszkodliwym, a wręcz potrzebnym przedmiotem w szkoleniu psa. Oczywiście, jeśli używany jest rozsądnie i z umiarem, dlatego tak ważna jest wiedza jak prawidłowo i bezpiecznie używać dławika.

  Dławik dla psa to akcesorium wręcz niezbędne do szkolenia agresywnych psów oraz nauki posłuszeństwa, podawania łapy, czy przynoszenia kapci. Wiele osób, które profesjonalnie zajmują się szkoleniem psów, polecają dławiki jako niezbędne akcesoria do nauki i treningu zwierzęcia. Dławik pozwala w szybki sposób skorygować reakcje psa w trakcie ćwiczeń, jest jednak dość kontrowersyjnym rozwiązaniem.

  Sprawdź jak Twój pies reaguje na dławik

  Przy używaniu dławika należy zwracać uwagę na reakcje psa, aby niepotrzebnie nie zrazić go do gadżetu, czy samych ćwiczeń. Wystarczy nauczyć się odpowiednio korzystać z dławika dla psa, a pies z chęcią będzie wykonywał ćwiczenia i zadania. Jeśli zobaczysz u Twojego czworonoga roześmiany pysk i ogon wywinięty do góry, machający na wszystkie strony, to znak, że pies jest zadowolony, a szkolenie z dławikiem nie sprawia mu problemu. Jeśli Twój pies nie przepada za dławikiem, to do szkolenia na pewno sprawdzi się kliker lub obroża półzaciskowa.

  Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Dławik dla psa
  5
  Filip Skiba dnia 2019-09-18 dodał komentarz o tytule: Dławik naprawdę się przydaje!
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Wcześniej nie uważałem, że dławiki dla psa to przydatny gadżet, dopóki nie trafił w moje ręce psiak z problemami. Dławik przydaje się na razie, ale myślę, że już niedługo będziemy mogli z niego zrezygnować

  5
  syl_wester dnia 2020-02-12 dodał komentarz o tytule: Sprawdzała się bardzo dobrze
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Obroża łańcuszkowa dla psa dobrze się sprawdza u psów trudnych ras, takich jak mój. Już powoli od niej odchodzimy, ale na początku, w trakcie nauki, sprawdziła się świetnie.

  5
  Pałubicki dnia 2020-03-25 dodał komentarz o tytule: Smycz behawioralna
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Ja nie przepadam za nazwą dławik dla psa. Znacznie wolę nazwę behawioralna smycz treningowa. To nie zabawka, więc nie należy jej używać nieumiejętnie

  5
  Bukowski dnia 2020-04-03 dodał komentarz o tytule: Dławik się sprawdza
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Mój pies bardzo dobrze reaguje na dławik. Jest to kwestia wychowania, bo na początku oboje nie wiedzieliśmy, jak z jego korzystać.

  5
  Adrian Zieliński dnia 2020-04-29 dodał komentarz o tytule: Finalnie - dobry produkt
  Opinia zweryfikowana zakupem

  Na początku byłem dość sceptycznie nastawiony do tego typu produktów, bo nie wiedziałem tak naprawdę do czego służą. Jeśli chodzi o dławiki - sklep AlleZoo ma dość rozbudowaną ofertę i wybór wcale nie był taki prosty, ale mamy w końcu swój produkt.