Dławik dla psa

Katalog

Włączone filtry:
  Producent
  Przeznaczenie
  Wykonanie
  Średnica linki
  Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
  Dławik dla psa

  Dławik dla psa – pomoc w szkoleniu

  Sama nazwa dławik dla psa, może kojarzyć się dość nieprzyjemnie, chociaż wystarczy dowiedzieć się, jak dławik działa, a okazuje się on nieszkodliwym, a wręcz potrzebnym przedmiotem w szkoleniu psa. Oczywiście, jeśli używany jest rozsądnie i z umiarem, dlatego tak ważna jest wiedza jak prawidłowo i bezpiecznie używać dławika.

  Dławik dla psa to akcesorium wręcz niezbędne do szkolenia agresywnych psów oraz nauki posłuszeństwa, podawania łapy, czy przynoszenia kapci. Wiele osób, które profesjonalnie zajmują się szkoleniem psów, polecają dławiki jako niezbędne akcesoria do nauki i treningu zwierzęcia. Dławik pozwala w szybki sposób skorygować reakcje psa w trakcie ćwiczeń, jest jednak dość kontrowersyjnym rozwiązaniem.

  Sprawdź jak Twój pies reaguje na dławik

  Przy używaniu dławika należy zwracać uwagę na reakcje psa, aby niepotrzebnie nie zrazić go do gadżetu, czy samych ćwiczeń. Wystarczy nauczyć się odpowiednio korzystać z dławika dla psa, a pies z chęcią będzie wykonywał ćwiczenia i zadania. Jeśli zobaczysz u Twojego czworonoga roześmiany pysk i ogon wywinięty do góry, machający na wszystkie strony, to znak, że pies jest zadowolony, a szkolenie z dławikiem nie sprawia mu problemu. Jeśli Twój pies nie przepada za dławikiem, to do szkolenia na pewno sprawdzi się kliker lub obroża półzaciskowa.