Smycz skórzana

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Smycz skórzana

Szeroki wybór smyczy skórzanych w bardzo dobrych cenach
Solidna i starannie wykonana smycz skórzana dla psa to niezbędny atrybut wyposażenia domu każdego kudłatego czworonoga. To na tej smyczy właśnie pies wyprowadzany będzie na codzienne długie spacery. U nas znaleźć można idealną smycz skórzaną dedykowaną milusińskim właśnie.

Oferta uszyta na miarę
Szeroki wybór asortymentu w sklepie pozwala na znalezienie idealnie dopasowanej smyczy. Te bowiem różnią się wieloma cechami. Mogą być zarówno tradycyjne, jak i składane, dłuższe - 200 cm, krótsze - 125 cm, węższe lub szersze. Różnić mogą się również kolorem. Wszystkie jednak łączy najważniejsze - wykonanie z najwyższej jakości skóry naturalnej, gwarantującej wieloletnie i satysfakcjonujące użytkowanie. 

Dobierając szerokość smyczy należy wiedzieć, że od tego zależy jest trwałość. Jeśli mamy dużego i silnego psa, nie oszczędzajmy tutaj. Dla dobrego efekty wizualnego można dopasować szerokość do obroży (posiadamy idealnie pasujące).
Smycz składa używana jest głównie podczas szkolenia, ale jest też świetnym rozwiązaniem podczas dłuższych spacerów, jeśli nie lubimy smyczy automatycznych.

Smycz funkcjonalna przede wszystkim

Smycz skórzana dla psa ma być nie tylko ładna, ale również wygodna i bardzo funkcjonalna. Wygodna skórzana również rączka pozwoli uniknąć odcisków. Taką smycz bez problemu również przywiążesz, zostawiając na chwilkę psa np. przed sklepem.