• Brak na stanie
Tabletki na uspokojenie dla psa i kota STRESS OUT 10szt
search
  • Tabletki na uspokojenie dla psa i kota STRESS OUT 10szt

Tabletki na uspokojenie dla psa i kota STRESS OUT 10szt

Producent
kod produktu 06317
(1) Średnia ocena: 5
Kupuję raz w roku. Zaczynam stosować tydzień przed sylwestrem i 3 dni po. Idealne opakowanie dla mojej Merry na raz. W tym roku będzie 3 raz z rzędu i widzę zauważalną poprawę zachowania podczas strzelania. Wcześniej nie wchodziła z kąta :/ Polecam spróbować ulżyć pieskom w tych trudnych dniach... Zobacz wszystkie
11,59 zł

(11,59 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Stress Out - tabletki na uspokojenie dla psa i kota

Nie słyszano jeszcze o osobie, która wyciszyłaby się, słysząc słowa: "Natychmiast się uspokój!". A co dopiero powiedzieć o naszych czworonożnych przyjaciołach? Dlatego właśnie powstały Stress Out tabletki na uspokojenie dla psa i kota.

Czego nie lubią nasi przyjaciele?

Różne sytuacje mogą stresować na co dzień spokojnego zwierzaka. Są psy, które boją się burzy i nie lubią huku, są koty, które stresuje podróż czy wizyta u skądinąd sympatycznego weterynarza. Bywają zwierzęta, które nie lubią zmiany miejsca albo bardzo przeżywają pojawienie się nowego członka rodziny, a nawet gości, którzy nieoczekiwanie wpadli na kawę. A dzikie tłumy, na przykład na koncertach, wystawach, a nawet na zatłoczonym molo czy deptaku - to dopiero stres! Od czego jednak mają swoich państwa?

Popraw im nastrój

Już nasza w tym głowa, by poszukać specyfików, które pomogą im przejść przez trudne doświadczenia, nie powodując jednocześnie skutków ubocznych. Jeśli więc zbliża się sylwester, możemy być pewni, że dla naszego psiaka będzie to bardzo stresująca sytuacja.

Dobrze będzie już na kilka dni wcześniej zaaplikować mu leki. Podobnie z naszym kotem - jak wiemy, czy to Mruczysław, czy też Filemon i Bonifacy lubią rutynę i stały plan dnia. Jeśli czeka nas przeprowadzka albo przynajmniej przemeblowanie - pomóżmy ją przetrwać także naszemu mruczącemu ulubieńcowi!

Tabletki Stress Out zahamują nadmierne pobudzenie, zmniejszą napięcie mięśniowe i podatność na stres, a dodatek w postaci ziół dziurawca poprawi nastrój.

Dawkowanie
* Słoiczek - 1 tabletka na 10 kg masy ciała zwierzęcia.
* Blister - 1 tabletka na 8 kg masy ciała zwierzęcia na dobę.
W razie potrzeb dawkę można zwiększyć do 3 tabletek na 8 kg masy ciała na dobę.

Dla osiągnięcia pełnego efektu zalecane jest podawanie Stress Out na 3-4 dni przed wystąpieniem sytuacji stresowej i kontynuowanie suplementacji aż do zaniku czynnika wywołującego stres. W sytuacjach nieprzewidzianych należy podać Stress Out najszybciej jak to możliwe.

Jedna tabletka preparatu zawiera:
* Słoiczek - Tryptofan 40mg; Tauryna 30mg; Hypericum perforatum 70mg;
  Zingiber officinale 60mg.
* Blister - Tryptofan 32,5mg; Tauryna 24,7mg; Hypericum perforatum 57,2mg;
  Zingiber officinale 49,4mg.

Uwagi
Stress Out można podawać bezpiecznie szczeniętom, zaczynając od połowy dawki dla psów dorosłych. Dawkę można zwiększać w miarę potrzeby do 3 tabletek na 8 kg masy ciała dziennie. Można podawać kotom, wg wskazań wagowych takich samych jak u psów.
 

Opakowanie zawiera 10 tabletek (pakowane w blister)

Szczegóły produktu
06317

Opis

Przeznaczenie
przeciw stresowi

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

Kupuję raz w roku. Zaczynam stosować tydzień przed sylwestrem i 3 dni po. Idealne opakowanie dla mojej Merry na raz. W tym roku będzie 3 raz z rzędu i widzę zauważalną poprawę zachowania podczas strzelania. Wcześniej nie wchodziła z kąta :/ Polecam spróbować ulżyć pieskom w tych trudnych dniach...

Strona: 1