Kolczatka dla psa

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Kolczatka dla psa

Kolczatka dla psa – obroża szkoleniowa, która nauczy psa posłuszeństwa

Chociaż kolczatka dla psa to bardzo stare narzędzie służące do tresury psów, używane jest do dziś, mimo zmiany podejścia do tresowania i szkolenia zwierząt. Ze względu na skierowane w kierunku psiej szyi kolce, budzi ona dość duże kontrowersje. Kolczatki oczywiście nie stosuje się dla ratlerków, pekińczyków czy jamników. Jest to ostateczne rozwiązanie dla dorosłych psów ras uznawanych za agresywne, np. amerykański pit bull terier, buldog angielski czy dog argentyński.

Kolczatka powinna być używana jedynie do szkoleń, a nie codziennych spacerów z psem. Sprawdza się ona szczególnie w przypadku psów, które są bardzo agresywne i źle wychowane oraz kiedy występuje zagrożenie, że pies może zaatakować inne zwierze czy nawet człowieka.

Kolczatka dla psa – trening psów bardzo agresywnych

Kolczatka dla psa została stworzona w celu ułatwienia treningu chodzenia na smyczy oraz tresury psów agresywnych bez wyrywania się ze smyczy i agresji. Kolczatkę powinno się stosować jedynie doraźnie, do czasu nauczenia zwierzęcia poprawnego zachowania. Kolczatek nie powinno się także zakładać z natury energicznym i ciekawskim szczeniakom.

Kolczatka dla psa używana rozsądnie i z umiarem, nie powinna wyrządzić psu żadnej krzywdy. Decydując się na założenie kolczatki psu, należy pamiętać, że powoduje ona duży dyskomfort i ból, kiedy zwierze szarpie się na smyczy czy ciągnie do innych zwierząt.

Rated 5 on the scale 1 - 5 based on 5 customer reviews Kolczatka dla psa
5
Zagórny dnia 2019-11-27 dodał komentarz o tytule: Jest skuteczna
Opinia zweryfikowana zakupem

Pomyślałem, że kolczatka to jedyne wyjście na tresurę mojego psa, który jest bardzo agresywny, nawet w stosunku do ludzi. Pracując razem z profesjonalnym treserem i różnymi akcesoriami, efekty są bardzo zadowalające.

5
Kowalczyk dnia 2020-01-07 dodał komentarz o tytule: Solidna i skuteczna
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczatka dla psa, którą tutaj zamówiłem, idealnie sprawdza się przy tresurze. Efekty widać gołym okiem.

5
Kamiński dnia 2020-04-03 dodał komentarz o tytule: Dobry produkt
Opinia zweryfikowana zakupem

Kupiona przeze mnie obroża kolczatka dobrze się sprawdza. Wcześniej nie zdecydowałbym się na taki produkt, ale wystarczy trochę poczytać, aby zmienić zdanie o tym produkcie.

5
Bartek Krupa dnia 2020-04-15 dodał komentarz o tytule: Czekamy na przesyłkę
Opinia zweryfikowana zakupem

Zakup kolczatki długo chodził mi po głowie, ale nie wiedziałem w ogóle na który model się zdecydować. Chciałem jej używać tylko przy pierwszych dniach nauki psa. Zobaczymy, jaki będzie efekt końcowy.

5
Igor Król dnia 2020-05-13 dodał komentarz o tytule: Jestem ciekaw paczki
Opinia zweryfikowana zakupem

Kolczatki dla psa wcale nie są nowym wymysłem, wiem, że u nas na wsi często się ich używało. Zamówiłem taką lepszą i mam nadzieję, że będzie dobrze :)