• Brak na stanie
TRIXIE Termometr i wilgotnościomierz analogowy 7,5cm
search
  • TRIXIE Termometr i wilgotnościomierz analogowy 7,5cm

TRIXIE Termometr i wilgotnościomierz analogowy 7,5cm

Producent
kod produktu TX-76113
(1) Średnia ocena: 5
Dopiero zaczynam swoją przygodę z terrarystką, więc termometr z wilgotnościomierzem był mi niezbędny. Wybrałem właśnie ten, ponieważ znam już firmę Trixie. Jestem zadowolony z wyboru, termometr dobrze się sprawdza. Zobacz wszystkie
33,89 zł

(33,89 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Jeśli zajmujesz się terrarystyką, z pewnością wiesz, jak ważne dla zdrowia gada jest utrzymanie prawidłowej temperatury i wilgotności w terrarium, wpływa to na jego samopoczucie i chęć do rozmnażania się. Termometr w połączeniu z wilgotnościomierzem sprawi, że będziesz miał stałą kontrolę nad tym, co dzieje się wewnątrz terrarium lub inkubatora.

Termometr z wilgotnościomierzem – aby opieka nad gadem była jeszcze prostsza

Należy pamiętać o tym, że zwierzę (tutaj dla przykładu agama brodata) musi mieć możliwość wyboru, w której części terrarium chce obecnie przesiadywać – części chłodniejszej (25 °C) czy na wyspie ciepła (38-40 °C). Temperatura w nocy powinna utrzymywać się na poziomie 22-20 °C. Opieka nad gadem to przede wszystkim dobre przygotowanie, zdobywanie wiedzy na bieżąco i kontrola warunków, w których przebywa zwierzę.

Niska wilgotność w terrarium źle wpływa na samopoczucie gadów, należy na to zwrócić szczególną uwagę, zwłaszcza przy planowaniu zakupu zwierzęcia tego gatunku. Ciągłe kontrolowanie wilgotności powietrza pozwoli uniknąć niepożądanych skutków ubocznych.

Dokładny termometr z wilgotnościomierzem posiada zakres temperatur od -25 °C do 55 °C, oraz wilgotność od 0% do 100%. Montaż gadżetu jest prosty, wystarczy przykleić go, dzięki naklejce na tylnej ściance.

Średnica: 7,5 cm 

Szczegóły produktu
TX-76113

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Dopiero zaczynam swoją przygodę z terrarystką, więc termometr z wilgotnościomierzem był mi niezbędny. Wybrałem właśnie ten, ponieważ znam już firmę Trixie. Jestem zadowolony z wyboru, termometr dobrze się sprawdza.

Strona: 1