• Brak na stanie
AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY
search
  • AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY
  • AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY
  • AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY
  • AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY

AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY

Producent
kod produktu 114047
113,59 zł

(113,59 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Każdy doświadczony hodowca wie, że właściwe oświetlenie to jeden z podstawowych warunków dobrej kondycji ryb i roślin hodowanych w akwarium. Światło jest niezbędne do prawidłowego rozwoju i utrzymania zdrowia. Każde akwarium, nawet to ustawione w dobrze nasłonecznionym, jasnym miejscu, powinno zostać wyposażone w oświetlenie sztuczne dopasowane do potrzeb wodnej fauny i flory. Pochodzące z zewnątrz promienie słoneczne natrafiają bowiem na przeszkody, takie jak szyby okien czy ściany akwarium, i nie są w stanie dostarczyć hodowanym w nich organizmom odpowiedniej dawki światła. Jak wybrać oświetlenie do akwarium? Naturalne światło słoneczne doskonale imituje nowoczesna Aquael Leddy Tube Retrofit 8W 435-565mm Sunny.

Aquael Leddy Tube Retrofit 8W 435-565mm Sunny

Moduł Led, który dzięki nowoczesnej technologii dostarcza odpowiedniej ilości światła, ograniczając pobór energii. Diody LED imitują taką samą ilość światła tradycyjne świetlówki, ale zużywają o połowę mniej energii. Idealnie nadają się do oświetlenia akwarium – przy całodniowym poborze energii pozwalają oszczędzić znaczne kwoty na rachunkach za prąd. Jednocześnie zapewniają rybom i roślinom w akwarium doskonałe warunki do wzrostu. Są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Nie powodują nagrzewania się wody, nie trzeba więc obawiać się, że temperatura w akwarium przekroczy dopuszczalną dla danego gatunku wysokość. Ich atutem jest także długa żywotność – wyposażone w nowoczesny system autoregeneracji służą przez wiele miesięcy, nie obniżając swojej wydajności. Ich wysoka jakość to nie tylko oszczędności w portfelu, ale również dbałość o środowisko naturalne.

Tuba AQUAEL LEDDY TUBE RETROFIT 8W 435-565mm SUNNY to doskonały wybór do każdego akwarium. Wersja Sunny emituje światło maksymalnie zbliżone parametrami do światła słonecznego, o temperaturze barwowej 6500 K. Ryby i roślinność mają więc zapewnione optymalne warunki świetlne, najbardziej jak to możliwe zbliżone do tych występujących w naturze. Dioda LED to gwarancja stałego, jasnego i bezpiecznego dla fauny i flory światła. O funkcjonalności tuby LED świadczy także opcja automatycznej regeneracji świetlówki – jeśli z czasem doszłoby do awarii jednej z diod, pozostałe przejmują jej funkcję, wytwarzając mocniejsze światło, dzięki czemu parametry oświetlenia w akwarium nie ulegają pogorszeniu. To zupełna innowacja na rynku, która stawia Aquael na pozycji lidera wśród producentów oświetlenia do akwariów.

Tuba świetlna Aquael Retrofit w wersji Sunny to doskonały wybór z punktu widzenia hodowcy – jest uniwersalna, wydajna, pozwala skutecznie obniżyć koszt utrzymania akwarium, bez pogorszenia panujących w nim warunków. To także świetne rozwiązanie dla wodnej fauny i flory. Imitując światło maksymalnie zbliżone do słonecznego, dioda LED zapewnia możliwość optymalnego, zrównoważonego rozwoju zwierzętom wodnym oraz hodowanej w akwarium roślinności. Jest bezpieczna, nie nagrzewa wody, nie traci wydajności z czasem za sprawą nowoczesnego systemu autoregeneracji.

Materiały od Producenta:

Szczegóły produktu
114047

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
0/5
z 0 opinii
Filtr:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)