• Brak na stanie
CHICO Kocimiętka KOCIA MIĘTKA dla kota spray 100ml
search
  • CHICO Kocimiętka KOCIA MIĘTKA dla kota spray 100ml
  • CHICO Kocimiętka KOCIA MIĘTKA dla kota spray 100ml
  • CHICO Kocimiętka KOCIA MIĘTKA dla kota spray 100ml
  • CHICO Kocimiętka KOCIA MIĘTKA dla kota spray 100ml

CHICO Kocimiętka KOCIA MIĘTKA dla kota spray 100ml

Producent
kod produktu CH 4436
(3) Średnia ocena: 4
Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup kocimiętki dla mojego kota. Byłem bardzo ciekaw reakcji, bo słyszałem, że kociaki szaleją za kocimiętką. Nie zawiodłem się! Popsikałem kocimiętką zabawki kota. Kociak szaleje z nimi cały dzień :) Zobacz wszystkie
20,99 zł

(209,90 zł l)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Brak na stanie

Kocimiętka w sprayu uspokoi kota w każdej sytuacji

Twój kot nie chce się zaprzyjaźnić z nowym drapakiem? A może ciężko jest Ci go przyzwyczaić do transportera? Na szczęście jest na to przyjemny sposób! Spryskaj kocimiętką miejsce, którym powinien się zainteresować Twój kot, a Twój zwierzak na pewno mu się nie oprze. Kocimiętka to także świetny sposób na uspokojenie kota w stresujących sytuacjach, np. w trakcie wizyty u weterynarza, podróży samochodem czy długiej nieobecności właścicieli. Wspomaga także uczenie się zwierzęcia i bezstresowe zapoznawanie z nowymi miejscami, przedmiotami czy zwierzętami. Jeśli zauważysz, że Twój kot często się stresuje, boi się hałasów za oknem czy denerwuje się, kiedy wychodzisz z domu, to koniecznie wybierz dla niego kocimiętkę. Zioło to jest w pełni bezpieczne dla zwierzęcia i możesz je znaleźć zarówno w wygodnej formie sprayu, jak i w proszku (suszone zioła).

Kocimiętka w sprayu – nieoceniona pomoc przy zapoznawaniu z nowym terenem

W składzie znajdziesz łagodny ekstrakt roślinny, który pozwala kotu się odprężyć i zrelaksować, co sprawi, że poznawanie nowych zakamarków i zabawek będzie jeszcze większą frajdą! Preparat jest bezpieczny zarówno dla zwierzęcia, jak i właściciela.

Kocimiętka znana jest ze swojego fantastycznego działania – lekko pobudza kota, jednocześnie pozwalając mu się odstresować. Po zastosowaniu sprayu kot będzie bardziej skłonny do zabawy. Przyjemny zapach kojarzony np. z transporterem sprawi, że kot chętniej do niego wejdzie, a przygotowanie do podróży do weterynarza nie będzie już utrapieniem.

Szczegóły produktu
CH 4436

Opis

Rodzaj produktu
koci przywabiacz

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
4,00/5
z 3 opinii
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(2/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Niestety ale kocimiętką nie działa na moje koty.

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Mój kot szaleje za kocimiętką dla kota, ale coś mi się zdaje, że nie tylko mój. Na początku jak kupiłam kocimiętkę, to kot w ogóle nie zwracał na nią uwagi. Później dowiedziałam się, że kocimiętka jest raczej dla starszych kociaków, więc odczekałam wystarczająco długo i spróbowałam ponownie. Kocimiętka dla kota = kot w raju!

0 1 2 3 4
(5/5
0 z 0 osób uznało tę recenzję za pomocną

Pierwszy raz zdecydowałem się na zakup kocimiętki dla mojego kota. Byłem bardzo ciekaw reakcji, bo słyszałem, że kociaki szaleją za kocimiętką. Nie zawiodłem się! Popsikałem kocimiętką zabawki kota. Kociak szaleje z nimi cały dzień :)

Strona: 1