AQUAEL PAT MINI
search
 • AQUAEL PAT MINI
 • AQUAEL PAT MINI
 • AQUAEL PAT MINI
 • AQUAEL PAT MINI
 • AQUAEL PAT MINI
 • AQUAEL PAT MINI

AQUAEL PAT MINI

Producent
kod produktu 107715
(1) Średnia ocena: 5
filtr jest bardzo dobry nic się nie psuje polecam bardzo Zobacz wszystkie
40,09 zł

(40,09 zł szt.)

Wyświetl historię cen produktu

Wysyłka tego produktu w czasie: Ostatnie sztuki w magazynie

AQUAEL PAT MINI

Filtr idealny do średnich i małych akwarium słodkowodnych. Zachwyci każdego właściciela akwarium, który marzy o krystalicznie czystej i wolnej od toksyn wodzie.

Dzięki wygodnej regulacji wydajności poradzi sobie zarówno z małym, jak i nieco większym akwarium. Maksymalna wydajność wynosi 400 l/h, czyli tyle, co wydajność przykładowego filtra turbinowego średniej wielkości. Pamiętać należy, że różnica między filtrem turbinowym średniej wielkości a AQUAEL PAT MINI to nie tylko wielkość, ale także pobór energii, który w tym ostatnim nie będzie większy niż 4 W.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z akwarium? Boisz się, że AQUAEL PAT MINI będzie robić w małym akwarium 'pralkę"? Spokojnie. AQUAEL PAT MINI radzi sobie zarówno w filtrach malutkich 20 litrowych, jak i większych, aż do 120 litrów objętości. Dzięki wygodnej regulacji możesz ustalić wydajność stosownie do wielkości akwarium. Regulator znajduje się na przedniej części niewielkiej głowicy. Sama zaś głowica skonstruowana została przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych, co pozwoliło nie tylko na osiągnięcie maksymalnej wydajności przy niewielkim poborze energii, ale sprawiło również, że ma ona wyjątkowo niewielkie rozmiary.

Dzięki wchodzącej w skład filtra starannie selekcjonowanej gąbce filtracyjnej o drobnych porach, która jest także idealnym podłożem do osiedlania się szczepów pożytecznych bakterii nitryfikacyjnych utleniających toksyczne dla ryb amoniak i azotany filtr AQUAEL PAT MINI zapewnia wyjątkowo wysoką i wydajną filtrację. A prosta i trwająca zaledwie kilkadziesiąt sekund konserwacja gąbki, zapewniająca ciągłość działania filtra to niemal czysta formalność i przyjemność. W kryształowej, czystej wodzie, dzięki mechanicznej filtracji, nie dostrzeżesz nawet najmniejszych zanieczyszczeń!

Martwisz się o napowietrzenie wody?

Niepotrzebnie.

AQUAEL PAT MINI posiada rurkę napowietrzającą, która podłączona jest do dyszy wylotowej, dzięki czemu możliwe jest wydajne i skuteczne natlenianie wody w zbiorniku.

Dodatkowo filtr wyposażony jest również w końcówkę kierunkową, umożliwiającą ograniczenie prądu wody w akwarium, dzięki skierowaniu go np. na ściankę akwarium.

Szukasz urządzenia o dobrych parametrach i mnóstwie zalet? Wybierz dobrze! Niewielka cena, doskonała jakość i prosta instalacja (dzięki funkcji wieszak, urządzenie Aquael Pat Mini można umieścić nawet na krawędzi szyby akwariowej.

W komplecie otrzymasz od producenta kartę produktu, instrukcję obsługi oraz katalog części zamiennych.

AQUAEL PAT MINI doskonale współpracuje z innymi produktami firmy Aquacel, min. z deszczownią czy sterylizatorem wody Aquacel, a także z wkładami gąbkowymi w wersji Carbonax i Phosmax.

Wybierz AQUAEL PAT MINI! Twoje rybki będą Ci wdzięczne!

Parametry:

 • Pojemność akwarium:10-120 L
 • Moc: 4 W
 • Wydajność: 400 l/h
 • Wymiary: 3,8x5,3x14 cm
 • Regulacja wydajności: tak
 • Regulacja kierunku wylotu wody: tak
 • Kompletny zestaw (plug&enjoy): tak
 • Media mechaniczne w zestawie:tak

Materiały od Producenta:

Szczegóły produktu
107715
1 Przedmiot

Opis

Rodzaj produktu
filtr wewnętrzny

Zobacz także

Podobne produkty

Ocena:
0 1 2 3 4
5,00/5
z 1 opinia
Filtr:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
0 1 2 3 4
(5/5
1 z 1 osób uznało tę recenzję za pomocną

filtr jest bardzo dobry nic się nie psuje polecam bardzo

Strona: 1