Smycz, obroża, szelki

Smycz, obroża, szelki

Każdy kto decyduje się na psa musi wiedzieć iż wiąże się to z licznymi obowiązkami. Jednym z nich jest konieczność codziennych spacerów. W tym celu trzeba wyposażyć się w bardzo ważne akcesorium jakim jest smycz dla psa. Dobór odpowiedniej smyczy zapewni kontrolę nad psem w trakcie spacerów. Ponadto prawidłowo dobrana smycz zapewni pupilowi bezp...

Każdy kto decyduje się na psa musi wiedzieć iż wiąże się to z licznymi obowiązkami. Jednym z nich jest konieczność codziennych spacerów. W tym celu trzeba wyposażyć się w bardzo ważne akcesorium jakim jest smycz dla psa. Dobór odpowiedniej smyczy zapewni kontrolę nad psem w trakcie spacerów. Ponadto prawidłowo dobrana smycz zapewni pupilowi bezpieczeństwo i komfort w miejscach, gdzie nie powinien chodzić luzem.

Rozmiar smyczy uzależniony jest od masy ciała, siły i wielkości pupila. Przy wyborze smyczy dla psa należy określić swoje potrzeby, ale także potrzeby swojego czworonożnego przyjaciela.

Do wyboru mamy wiele rodzajów smyczy. Na pewno każdemu znana jest smycz dla psa tradycyjna. Z jednej strony posiada solidny i wytrzymały karabińczyk, który umożliwia przymocowanie do obroży. Z drugiej strony smyczy znajduje się wygodna rączka. Idealnie sprawdza się w sytuacjach gdy pies musi iść przy nodze, a także podczas jazdy np. pociągiem, autobusem itd. Zdecydowanie nadaje się dla psa, który uczy się grzecznego chodzenia. Smycze tradycyjne występują też w formie regulowanej. W tym wypadku na obu jej końcach znajdują się karabińczyki, jeden z nich służy do regulacji długości. Można go przypiąć w dowolnym miejscu i dzięki temu – wydłużyć lub skrócić smycz.

Bardzo popularne są obecnie smycze automatyczne. Smycze automatyczne dają użytkownikowi możliwość regulowania długości taśmy, dając psu więcej lub mniej swobody. Umożliwia to specjalny mechanizm, który po przyciśnięciu guzika, rozwija lub chowa smycz do plastikowej rączki. Smycz dla psa automatyczna sprawdza się raczej na spacerach z psiakami, które są prawidłowo nauczone chodzenia na smyczy. Właściciele skorych do zabawy, szarpiących smyczą psów powinni unikać smyczy automatycznych, gdyż nie pomoże mu ona w nabyciu spacerowej ogłady.

Oferujemy solidne smycze dla psa w różnych kolorach i z ciekawymi wzorami. Szeroki asortyment naszego sklepu umożliwi Ci skompletowanie wszystkich akcesoriów niezbędnych podczas spacerów z czworonożnym przyjacielem. W tym dziale znajdziesz także obroże oraz szelki dla swojego pupila.

Obroża dla psa to obok smyczy główny sprzęt umożliwiający codzienne wychodzenie na spacer. Interesującą opcją są także obroże uzdowe, których zadaniem jest oduczenie psa ciągnięcia na smyczy. Komfortowe i wygodne w codziennym użytkowaniu są także szelki dla psa. Szelki dla psa są bardzo stabilne, dzięki czemu pies nie czuje żadnego obciążenia, które mogłoby stać się przeszkodą w aktywnym spędzaniu czasu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szelek samochodowych zapewniających bezpieczeństwo naszego pupila w czasie jazdy samochodem.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 171 elementów