Bozita Naturals

Bozita Naturals

Naturalna, szwedzka karma dla psa

Zadowolony pies, to pies najedzony. A nic nie smakuje tak wyjątkowo, jak Bozita Naturals - idealna karma dla każdego psa. Jej doskonale skomponowany skład, oparty na szwedzkiej recepturze, zdobywa coraz większą popularność także w Polsce.

Karma Bozita, czyli pies dobrze nakarmiony

Szczęście naszego pupila zależy od zawartości jego brzuszka. Bozita karma dla psa to wybór doskonały, skomponowany ze szczególną dbałością o jakość składników, przeznaczony dla psów w każdym wieku oraz różnych potrzebach. Poszczególne rodzaje karmy dedykowane są zarówno szczeniętom, zwierzętom w średnim wieku, jak i psom dorosłym. Odpowiednio zbilansowany pokarm sprawia, że czworonożny przyjaciel może cieszyć się wyjątkowym zdrowiem i dobrą kondycją każdego dnia.

Smacznie i zdrowo z Bozitą 

Karma Bozita jest oparta tylko na naturalnych składnikach, pochodzących od lokalnych dostawców, objętych szczególną kontrolą. W Szwecji obowiązują surowe prawa dotyczące ochrony zwierząt i BHP. Są to produkty wysokowartościowe, smaczne bez antybiotyków i sztucznych dodatków. Nazwa zobowiązuje. Marka Bozita na tle inne szwedzkiej konkurencji wyróżnia się dobrą dostępnością. Jesteśmy w stałym kontakcie w przedstawicielami marki i zapewniamy o najwyższej jakości.