Kategorie

Opinie o AlleZoo na Opineo.pl
Newsletter
Zobacz

 

Chico

 

Wyprzedaże Allezoo

 

Zobacz

Lista produktów producenta: Bozita

Bozita to szwedzka karma, produkowana w zakładzie,który stosuje jedynie naturalne składniki wysokiej jakości. W ofercie znaleźć można wyłącznie produkty pozbawionych takich substancji, jak na przykład soja, konserwanty i mączka kostna. Zbilansowany skład i optymalna dawka witamin i minerałów – każdy, kto kupuje Bozitę, podkreśla te zalety. Karma Bozita Premium to gwarancja zdrowia witalności dla Twojego psa. 

Firma działa już od ponad 100 lat, dlatego każdy produkt jest dostosowany do potrzeb żywieniowych różnych zwierząt. Karma Bozita to gwarancja, że Twoje zwierzaki będą mogły zachować zdrowie przez wiele lat. Produkty nie są testowane na zwierzętach.

Pokarmy dla psów, są dostępne w małych i dużych opakowaniach. Jeśli chcesz upewnić się, że Twój zwierzak będzie chętnie jadł karmę, wybierz mniejsze opakowanie. Gdy już się o tym upewnisz, możesz kupić ekonomiczne, duże opakowanie. Karmy dla psów mają rozmiar dopasowany do wielkości rasy, dzięki czemu pies nie będzie miał problemów z ich pogryzieniem. Oferujemy szeroki asortyment pokarmu dla psów tej firmy.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij