Kategorie

Opinie o AlleZoo na Opineo.pl
Newsletter
Zobacz

 

Chico

 

Wyprzedaże Allezoo

 

Zobacz

Bozita Robur

Bozita Robur


Bozita Robur to karma Super Premium przeznaczona dla psów małych, średnich i dużych ras, w każdym wieku. W bogatej ofercie znaleźć można karmy dla psów o niskiej, normalnej i dużej aktywności.

Karma Bozita jest produkowana w Szwecji, a jej głównym składnikiem jest świeże mięso kurczaka i ryż. Bozita karma wyróżnia się odpowiednią ilością substancji odżywczych, które wpływają na zdrowie i witalność Twojego psa.

Możesz kupić karmy z różnymi ciekawymi dodatkami, takimi, jak mięso łosia, jagnięcina i ryby morskie. Karmy nie powodują problemów z trawieniem i mogą być podawane nawet wrażliwym zwierzakom. Producent uzupełnił je w składniki, które wspomagają zdrowie psa. Karmy tej serii są przeznaczone także dla psów o specjalnych wymaganiach – na przykład szczeniąt i suk, które są ciężarne lub karmią. To także karmy dla psów ciągnących zaprzęgi lub pracujących, którym dostarczają większej dawki energii.

Bozita produkuje karmy w dużych, ekonomicznych opakowaniach, dzięki którym rozwiązujesz problem z koniecznością częstych zakupów karmy.

Nasz sklep wykorzystuje pliki cookies dla lepszego działania. Możesz zablokować pliki cookies w 
ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji w Polityce Prywatności 
zamknij