dermapharm

Dermapharm – wszystko dla Twojego zwierzęcia

Jeden z producentów preparatów leczniczych i ochronnych dla zwierząt. Produkty odznaczają się wysoką jakością, dbałością o bezpieczeństwo zwierzęcia i opiekuna. W ofercie można znaleźć przede wszystkim preparaty przeciw pchłom i kleszczom, różnego rodzaju szampony (dla psów krótko i długowłosych) oraz zdrowe przekąski.

Higiena zwierząt – tylko z Dermapharm

Spod skrzydła Dermapharm wychylają się marki takie jak: Bioeligo (szapmony), Champion (płyny do czyszczenia uszu, smakołyki), dr Seidel (pasty odkłaczające, spraye z kocimiętką, obroże chroniące przed kleszczami i pchłami, witaminy). Decydując się na jakikolwiek preparat czy przekąskę, możesz być pewny, że Twoje zwierzę będzie bezpieczne i zdrowe. Preparaty dostosowywane są do wymagań czworonogów.

Zastosuj produkty Dermapharm, a pozbędziesz się przykrego zapachu

W ofercie możesz znaleźć także produkty Mr Smell, których zadaniem jest zlikwidowanie przykrego zapachu z kuwety kota, zlikwidowanie zapachu psiego i kociego moczu, a także zapachu i zabrudzeń na meblach, na których najczęściej przesiaduje zwierzę. Produkty są w pełni bezpieczne i nie zaburzają działania zmysłu węchu.

Pokazuje 1 - 20 z 181 elementów